Sposobem w wirusa: Neobus dezynfekuje z Desmed
Polscy przewoźnicy od początku pandemiami dezynfekują swoje pojazdy.W tym celu stosują różne metody – od klasycznych środków chemicznych, poprzez ozonowanie,po naświetlanie UV.
Koronawirus wędruje na maksymalną odległość 2 metrów iosiada na powierzchni. Nie da się go ściągnąć i filtrować z całego pomieszczenia. Dlatego dezynfekcja powierzchni w miejscachciężko dostępnych jest tak ważna. W tej walce wszystkie środki są dozwolone,natomiast przy tak długiej pandemii powstaje pytanie o koszty i skutki uboczne.
Dezynfekcja Desmed
Cześć autokarowych przewoźników zaczęła w ostatnim czasiestosować środki marki Desmed, która dezynfekują pomieszczenia z gwarancją do18 godzin. Nie działają one doraźnie, jak to ma miejsce w przypadku ozonowaniai lamp UV, tylko oczyszczają całą powierzchnię pojazdu – wraz z klimatyzacją.
Kompaktowe urządzenie wykorzystuje turbinę elektryczną, którarozbija krople płynu tworząc aerozol i efekt mgły. Bez efektów ubocznych.Kolejne plusy to dobry stosunek ceny do jakości i szybkość działania, co pozwalana powrót autokaru na trasę po … 15 minutach. Nie bez znaczenia jest takżefakt, że urządzenie wyprodukowano w Polsce.
Zobaczcie jak to działa na filmie
PRZESIĄDŹ SIĘ NA:
{https://www.youtube.com/watch?v=QJhlVHtDRvg}
-„W trosce o bezpieczeństwo naszych pasażerów systematyczniedezynfekujemy nasze autokary. Z pośród wielu różnych rozwiązań dezynfekcjiwybraliśmy Desmed. Kierowaliśmy się głównie bezpieczeństwem naszych pasażerów.Zarówno lampy UV jak i ozon mogą mieć szkodliwe skutki dla zdrowia ludzi. Wnaszym biznesie nie możemy sobie pozwolić na ryzyko narażania kogokolwiek.Dlatego zarówno urządzenia oparte o technologie UV jak i ozonowanie odpadły.Analizując rynek wybraliśmy Desmed, wraz z płynem sanosil 010 – rozwiązaniebezpieczne dla naszych pasażerów i dla autokarów. Polecam każdej firmieszukającej urządzeń do dezynfekcji – powiedział Marcin Czurczak, współwłaścicielNeobus Polska.