Witamy na stronie Transinfo.pl Nie widzisz tego artykułu, bo blokujesz reklamy, korzystając z Adblocka. Oto co możesz zrobić: Wypróbuj subskrypcję TransInfo.pl (już od 15 zł za rok), która ograniczy Ci reklamy i nie zobaczysz tego komunikatu Już subskrybujesz TransInfo.pl? Zaloguj się

Mercus najbliżej autobusowego debiutu we flocie Akademii Sztuki Wojennej

infobus
16.08.2024 17:03
0 Komentarzy

13 sierpnia Akademia Sztuki Wojennej poinformowała o złożonych ofertach w przetargu na dostawę jednego autobusu 14-miejscowego.

Dodajmy, że uczelnia wymaga, aby autobus został dostarczony w ciągu maksymalnie 90 dni roboczych od dnia podpisania umowy z wykonawcą. O tym zamówieniu pisaliśmy w InfoBusie już wcześniej.

SPIS TREŚCI

  1. Ile ofert wpłynęło w przetargu na dostawę 14-miejscowego autobusu dla Akademii Sztuki Wojennej?
  2. Jaki jest budżet Akademii Sztuki Wojennej na zakup minibusa?
  3. Jakie jest kryterium oceny ofert w przetargu na dostawę minibusa dla Akademii Sztuki Wojennej?
Mercus najbliżej autobusowego debiutu we flocie Akademii Sztuki Wojennej

Trzy oferty

13 sierpnia Akademia Sztuki Wojennej otrzymał następujące propozycje w zakresie zakupu jednego minibusa:

  • Bus-Center Tomasz Gad z ceną 516.600,00 PLN brutto
  • Truck Import-Export Wynajem (Mercus) z ceną 484.620,00 PLN brutto
  • Przedsiębiorstwo Usługowe Bus Service Jerzy Jan Biedulewicz (Bus Service) z ceną 562.110,00 PLN brutto.

Z kolei budżet Akademii na ten cel wynosił równo 500.000 PLN brutto, czyli mamy jedną ofertę w budżecie i po temacie, gdyż jedynym kryterium oceny był najniższa cena.  Poczekajmy jeszcze na decyzję komisji przetargowej.

Mercus najbliżej autobusowego debiutu we flocie Akademii Sztuki Wojennej

SPECYFIKACJA TECHNICZNA AUTOBUSU

Zamawiany autobus ma mieć długość max. 7,4 m, a jego wysokość nie może przekroczyć 3,0 m. Będzie to pojazd przystosowany do przewozu łącznie 14 osób. Autobus ma być napędzany silnikiem wysokoprężnym o mocy nie mniejszej niż 140 KW. Silnik ma spełniać normy emisji spalin Euro 6e. W przestrzeni pasażerskiej znajdą się siedzenia tapicerowane, miękkie, z regulowanymi oparciami, podłokietnikami od strony przejścia i przesuwem bocznym w fotelach podwójnych. Wszystkie fotele wyposażone będą w pasy trzypunktowe. Dla pasażerów przewidziano również półki wyposażone w indywidualne panele komfortowe ( oświetlenie ,nagłośnienie , nadmuch, gniazda USB do ładowania telefonu ).

Kabina kierowcy wyposażona ma być w fotel kierowcy i pasażera (umiejscowiony z prawej strony), komfortowy resorowany hydrauliczny z możliwością regulacji resorowania w stosunku do wagi kierowcy. Będzie to fotel z regulacją wysokości, konta pochylenia oparcia i składanym podłokietnikiem. Tapicerka foteli ma być dostosowana do foteli przedziału pasażerskiego. W kabinie znajdzie się ponadto, radio cyfrowe z Bluetooth, USB, AUXin, system nawigacji satelitarnej, ekran dotykowy min. 5 calowy, z możliwością obsługi kamery cofania, a także wzmacniacz i mikrofon. Autobus ma być wyposażony w: drzwi wejściowe kierowcy zawiasowe z lewej strony z przodu, drzwi wejściowe zawiasowe z prawej strony z przodu oraz w drzwi przesuwne z prawej strony -(wejście dla pasażerów), otwierane/zamykane elektrycznie. Do tego, wymogiem są również tylne drzwi dwuskrzydłowe.

Na koniec podajemy link do przetargu: https://akademia-mil.ezamawiajacy.pl/pn/akademia-mil/demand/notice/public/137797/details

Komentarze