Witamy na stronie Transinfo.pl Nie widzisz tego artykułu, bo blokujesz reklamy, korzystając z Adblocka. Oto co możesz zrobić: Wypróbuj subskrypcję TransInfo.pl (już od 15 zł za rok), która ograniczy Ci reklamy i nie zobaczysz tego komunikatu Już subskrybujesz TransInfo.pl? Zaloguj się

Ekoenergetyka wspiera projekty w Zielonym Transporcie Publicznym

infobus
04.01.2021 10:00
0 Komentarzy

Ekoenergetyka-Polska zaprasza do współpracy, czyli program Zielony Transport Publiczny z liderem elektromobilności.

4 stycznia ruszył nabór wniosków w programie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Operatorzy i organizatorzy publicznego transportu zbiorowego stawiający na efektywne rozwiązania mogą skorzystać z wiedzy  i doświadczenia Ekoenergetyki-Polska.

Informacje o stacjach ładowania dostępne są na stronie Ekoenergetyki-Polska, a operatorzy lub producenci pojazdów zainteresowani współpracą w ramach programu Zielony transport publiczny mogą kontaktować się bezpośrednio z dedykowanymi temu działaniu pracownikami. Za wsparcie w programie Zielony Transport Publiczny odpowiada Maciej Ochocki, Kierownik ds. Kluczowych Klientów: [email protected]

-„Zapewniamy niezawodne i innowacyjne systemy ładowania operatorom w ponad 70 miastach, zawsze zgodnie z ich potrzebami, możliwościami i planami rozwoju. Dzięki kilkudziesięciu, bardzo różnym, projektom mamy unikalną wiedzę i doświadczenie, którymi chętnie dzielimy się z obecnymi i przyszłymi partnerami. Świadomi wyzwań w obszarze elektromobilności chcemy ich wspierać w realizacji najlepszych przedsięwzięć, z korzyścią dla mieszkańców i użytkowników pojazdów elektrycznych – podkreśla Maciej Wojeński, Wiceprezes Ekoenergetyka – Polska S.A.

Zielone doświadczenie

Zielonogórska firma zrealizowała z powodzeniem i realizuje kolejne projekty w 17 krajach, każdorazowo służąc partnerom wsparciem merytorycznym i doradztwem w doborze odpowiednich rozwiązań i urządzeń. Poza niezwodną i nowoczesną infrastrukturą ładowania, m.in. hubami ładowania, świadczy usługi takie jak wdrożenie, serwis, zdalne zarządzanie infrastrukturą i unikalny w skali europejskiej monitoring.

Kontrakty Ekoenergetyki to projekty o różnym stopniu złożoności i skali: to zarówno tworzenie infrastruktury ładowania autobusów elektrycznych w jednym z największych projektów wymiany taboru autobusowego na elektryczny w Europie (Warszawa), zaprojektowanie i instalacja największej w Europie ładowarki 1,2 MW, tzw. megachargera (Hamburg), projekty obejmujące połączenie zajezdniowych stacji ładowania z pantografowymi stacjami szybkiego ładowania (m.in. Malbork, Sosnowiec, Lublin, Gdynia, Łódź, Toruń, Piła), jak i zaprojektowanie i instalacja pojedynczych urządzeń (m.in. Ostróda).

Komentarze