Z Polregio na zlot parowozów w Środzie Wielkopolskiej
POLREGIO zaprasza do korzystania ze swojej oferty wszystkich, którzy wybierają się na tegoroczny Średzki Zlot Parowozów.
W Środzie Wielkopolskiej zatrzymuje się 10 par pociągów POLREGIO kursujących w relacji Poznań - Ostrów Wlkp.
Nie tylko z Poznania
Aktualny rozkład jazdy POLREGIO pozwoli dotrzeć zainteresowanym nie tylko z Poznania, ale także z Łodzi, a nawet z Warszawy Gł. oraz ze wszystkich stacji pośrednich.
Przez cały dzień na stacji Środa Wielkopolska zatrzymują się pociągi POLREGIO, którymi będzie można dotrzeć na Średzki Zlot Parowozów. Przewoźnik zaprasza do korzystania z oferty Biletu Turystycznego, który jest ważny przez cały weekend we wszystkich pociągach REGIO. Oznacza to, że z jednym biletem można odbyć nieograniczoną liczbę przejazdów do i ze Środy Wielkopolskiej zarówno w sobotę jak i w niedzielę.
POLREGIO S.A. jako główny partner tego wyjątkowego wydarzenia wspiera turystykę kolejową i zaprasza na weekend pełen kolejowych przygód w Środzie Wlkp. i w Słupi Wlk., gdzie na boisku odbędzie się prawdziwy kolejowy festiwal z pokazami, koncertami i fajerwerkami. Program wydarzenia przewiduje moc atrakcji.
PRZESIĄDŹ SIĘ NA:
Dla tych, którzy zastanawiają się jak zorganizować swoją wycieczkę aby nie brać samochodu i skorzystać z szeregu atrakcji, które są w programie wydarzenia w sobotę 30 września zostanie uruchomiony dodatkowy pociąg POLREGIO, odwożący uczestników po imprezie do Poznania. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego przejazdu powrotnego, pociąg zabierze wszystkich chętnych turystów ze stacji Środa Wielkopolska o godz. 23:40.
Dworzec PKP w Środzie Wlkp. znajduje się ok. 350 metrów od przystanku zatrzymywania wąskotorówki (Środa Wąsk.) oraz kilometr od przystanku Środa Miasto, gdzie znajduje się kasa biletowa Średzkiej Kolei Powiatowej.
W ramach Zlotu Parowozów na Średzkiej Kolejce Powiatowej zawitają wyjątkowi goście: Px48-1752 z Ełckiej Kolei Wąskotorowej, udostępniony dzięki Muzeum Historycznemu w Ełku, Kp4-3772 z Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej w Cisnej oraz parowóz Ty 1884 Las z Fundacji Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej.
Komentarze