Koleją do Kultury – 9. edycja akcji Kolei Mazowieckich już wystartowała
To już 9. edycja popularnej akcji „Koleją do Kultury”, która jest organizowana przez Koleje Mazowieckie od 2017 r. To wyjątkowe przedsięwzięcie ma na celu promowanie kultury i turystyki w regionie.
W tegorocznej edycji udział weźmie 22 partnerów z Mazowsza, Pomorza, Lubelszczyzny i województwa świętokrzyskiego.
Rozkład jazdy:
- Jakie są główne cele akcji „Koleją do Kultury” i w jaki sposób promuje ona kulturę oraz turystykę w regionie?
- Jakie instytucje biorą udział w tegorocznej edycji akcji i jakie korzyści mogą uzyskać uczestnicy?
- Jakie są zasady skorzystania ze zniżek w ramach akcji i do kiedy trwa jej tegoroczna edycja?
Szczegóły akcji
Akcja „Koleją do Kultury” to doskonała okazja dla mieszkańców Mazowsza oraz turystów do odkrywania bogactwa kulturalnego regionu. Dzięki współpracy z instytucjami kultury, muzeami, teatrami oraz innymi organizacjami uczestnicy będą mieli możliwość korzystania z atrakcyjnych zniżek i promocji na wydarzenia artystyczne, wystawy oraz spektakle.
PRZESIĄDŹ SIĘ NA:
Zasada jest prosta – każdy, kto kupi bilet na przejazd pociągiem KM i okaże go w kasie placówki biorącej udział w akcji (najpóźniej w ciągu 30 dni od daty upływu ważności biletu spółki KM), będzie mógł skorzystać z możliwości nabycia biletu wstępu ze zniżką do danej instytucji kultury.
Wśród partnerów znaleźli się m.in.: Stacja Muzeum w Warszawie, Muzeum Ziemi Błońskiej, Muzeum Szlachty Mazowieckiej w Ciechanowie, Muzeum Mazowieckie w Płocku, Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku oraz Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.
Szczegóły dotyczące partnerów, regulamin oraz wysokość oferowanych zniżek można znaleźć na stronie: https://dokultury.mazowieckie.com.pl/pl
Akcja trwa do końca grudnia 2025 roku.
Komentarze