TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

ZTM Warszawa "Liderem Rozwoju Regionalnego"
ZTM WARSZAWA TransInfo - Opublikowano: 02.11.2016 20:35:24
fot. ZTM Warszawa

Jak podkreśla w swoim komunikacie ZTM Warszawa, tytuł Lidera Rozwoju Regionalnego jest odpowiedzią na szeroką skalę działalności ZTM Warszawa oraz szereg pozytywnych zmian, jakie zaszły w stołecznej komunikacji miejskiej w ciągu ostatnich 25 lat.

Obsługujemy nie tylko ulice Warszawy, ale także  33 okoliczne gminy. Dziennie do nadzorowanych przez nas środków transportu wsiada 3,1 mln pasażerów. Dbamy o 6 500 przystanków i 1 200 nowoczesnych wiat wybudowanych w ramach partnerstwa publiczno-prywatnego. Ogromnym sukcesem jest fakt, że codziennie uruchamiamy 1 500 autobusów, 420 tramwajów, 19 pociągów SKM, a 48 pociągów metra odjeżdża w godzinach szczytów przewozowych co 2 min 20 sek. na pierwszej i co 2 min 50 sek. na drugiej  linii ? powiedział dyrektor ZTM Wiesław Witek.

Polski Kongres Przedsiębiorczości jest największym mobilnym wydarzeniem biznesowo-gospodarczym w Polsce. Motywem przewodnim IV edycji Kongresu była synergia nauki z biznesem, wejście polskich firm na rynki globalne oraz nadanie innowacyjnego wymiaru polskiej gospodarce. Program Lider Rozwoju Regionalnego ma charakter ogólnopolski, a jego laureatami zostają firmy i miasta działające dla dobra lokalnej społeczności ? skutecznie pozyskujące fundusze unijne na inwestycje, realizujące je sprawnie i szybko, a przy tym nie zapominające o wielu innych potrzebach mieszkańców. Tytuł Lidera Rozwoju Regionalnego trafia do miejsc, gdzie widać pozytywne zmiany w otoczeniu, dzięki realizacji wielu kluczowych projektów.

Tegoroczny Polski Kongres Przedsiębiorczości odbył się w Lublinie w dniach 28-29 października. W jego ramach zorganizowano 24 konferencje, w których wzięło udział 150 prelegentów i 1 500 uczestników.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZTM Warszawa
nagroda
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....