TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

ZTM szuka kontrolerów biletów - maksymalnie 130
TransInfo.pl - Opublikowano: 28.01.2019 15:00:24
ZTM szuka kontrolerów biletów - maksymalnie 130

Zarząd Transportu Metropolitarnego w Katowicach (następca KZK GOP) szuka kontrolerów biletów, którzy będą świadczyć usługi do końca roku. Zamawiający planuje zawrzeć umowy zlecenia z maksymalnie 130 wykonawcami.

Kontrola według ZTM

Przez "kontrolę biletów" zamawiający rozumie wejście co najmniej dwuosobowej grupy kontrolerów do pojazdu komunikacji miejskiej, wykonanie kontrolnego wydruku kodu kasownika i pobranie do urządzenia "kontrolerki" danych inspekcyjnych kontrolowanego pojazdu za pomocą karty inspekcyjnej kontrolera z kasownika (UKAS), a także wylegitymowanie się prowadzącemu pojazd (okazując legitymację kontrolera), informując go jednocześnie o zamiarze przeprowadzenia kontroli oraz sprawdzenie, czy wszyscy pasażerowie znajdujący się w pojeździe posiadają ważne bilety lub dokumenty stwierdzające prawo do przejazdu bezpłatnego lub ulgowego. Każda kontrola musi być potwierdzona czytelnym wpisem w karcie drogowej, zawierającym godzinę i miejsce kontroli (nazwę przystanku, na którym rozpoczęto kontrolę) oraz numery kontrolerów prowadzących kontrolę.

Kontrolerskie ABC

Usługi kontroli dokumentów przewozu oraz nakładania i pobierania opłat dodatkowych mają być świadczone zgodnie z powszechnie obowiązującymi przepisami oraz taryfą przewozu osób i bagażu obowiązującą w komunikacji miejskiej organizowanej przez Zarząd Transportu Metropolitalnego, cennikiem opłat obowiązującym w komunikacji miejskiej organizowanej przez ZTM, regulaminem kontroli biletowej ZTM, regulaminem przewozu osób i bagażu w komunikacji miejskiej organizowanej przez ZTM, zasadami porządkowymi obowiązujące w gminnych oraz metropolitalnych regularnych przewozach osób organizowanych przez ZTM.

Zakres kontroli

Kontrole będące przedmiotem zamówienia mają być wykonywane tylko na liniach komunikacji miejskiej, na których obowiązuje taryfa przewozu ZTM z wyłączeniem:

- linii lotniskowych AP1, AP2, AP3, AP4,

- wszystkich linii trolejbusowych i autobusowych obsługiwanych przez pojazdy (byłego Miejskiego Zarządu Komunikacji w Tychach, a obecnie Obszaru Południowego ZTM - Tychy) niewyposażone w systemy urządzeń ŚKUP (UKP i UKAS) umożliwiające wnoszenie opłat i rejestrowanie przejazdów przez pasażerów korzystających z kart ŚKUP.

W czasie trwania umowy ZTM zastrzegł sobie możliwość zwiększania lub zmniejszania obszaru kontroli poprzez wskazanie kolejnych linii komunikacyjnych objętych usługami kontroli lub poprzez wprowadzenie zakazu prowadzenia kontroli na poszczególnych liniach. Decyzja w tej sprawie może każdorazowo zostać wydana przez Naczelnika Wydziału Kontroli Biletów ZTM, a w razie jego nieobecności przez wyznaczoną osobę pełniącą zastępstwo Naczelnika RK.

ZTM wymaga, aby wykonawca przeprowadzał kontrole w sposób ciągły, systematyczny, na wszystkich liniach komunikacyjnych, w tym także na liniach nocnych we wszystkie dni robocze, soboty, niedziele i święta w okresie nie krótszym niż w ciągu 8 dni w miesiącu rozliczeniowym (rozumianym jako okres od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca kalendarzowego), przy czym przynajmniej 5 kontroli w każdym miesiącu rozliczeniowym powinno zostać przeprowadzonych w pojazdach obsługujących kursy po godzinie 22:00 i przed 6:00 z uwzględnieniem wskazań zamawiającego.

Wykonawcy mogli składać swoje propozycje z ofertami do 21 stycznia. Jedynym kryterium ich oceny była cena.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
kontroler
ZTM

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....