TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Zgłoś wydarzenie w ramach ETZT 2018
TransInfo.pl - Opublikowano: 18.08.2018 18:00:28
Zgłoś wydarzenie w ramach ETZT 2018

Zbliża się Europejski Tydzień Zrównoważonego Transportu 2018, który odbędzie się w dniach 16-22.09.2018. Rejestrując swoje działanie na stronie MobilityWeek możesz stać się częścią kampanii EUROPEAN MOBILITYWEEK.

Po zarejestrowaniu Twoje akcje promujące zrównoważoną mobilność w miastach zostaną wyświetlone na dedykowanej liście EUROPEAN MOBILITYACTIONS.

Niezależnie od tego, czy zdecydowałeś się na dojazd do pracy rowerem z sąsiadami, czy też jesteś pracodawcą podejmującym konkretne działania, aby zachęcić pracowników do korzystania z transportu publicznego, Komisja Europejska chętnie pomoże Ci podzielić się historią sukcesu.

Tak długo jak działanie, które robisz, promuje zmianę zachowania w kierunku bardziej zrównoważonej kultury mobilności w miastach i ma charakter promocyjny, a nie techniczny (tj. Innowacje techniczne same w sobie nie zostaną uznane), kwalifikujesz się. Aby zapoznać się z pełną listą zasad uczestnictwa, odwiedź stronę kryteriów kwalifikacji.

Jak to działa?

Wszystko, co musisz zrobić, to utworzyć profil i wypełnić formularz online ENG.

Opowiedz nam o akcji promocyjnej, którą organizujesz w Twojej okolicy, mieście, mieście, szkole, organizacji lub firmie.

Co będę z tego mieć?

Dodając MOBILITYACTION, Twoja akcja promocyjna stanie się nie tylko częścią znacznie większej kampanii, ale będzie również widoczna na stronie European Mobility Week. Aby zwiększyć widoczność, będziesz mógł używać pieczęci kampanii i powiązanych materiałów promocyjnych.

Warunki

Rejestracja działań uświadamiających promujących zrównoważoną mobilność w miastach jest otwarta dla wszystkich - zapraszamy do grupy osób, organizacje pozarządowe, partnerów społecznych, instytucje badawcze / dydaktyczne, władze lokalne / krajowe, instytucje publiczne oraz firmy publiczne / prywatne. Działanie może być ograniczone do określonego dnia lub potrwać kilka tygodni / miesięcy. Może się zdarzyć podczas EUROPEANMOBILITYWEEK (16-22 września) lub w dowolnym innym momencie w ciągu roku.

Każde działanie musi spełniać następujące warunki:

• Formularz rejestracyjny należy przesłać w przejrzystym, standardowym języku angielskim.

• Działanie musi promować zmianę zachowania w kierunku bardziej zrównoważonej kultury mobilności w miastach.

• Organizacja promująca zarejestrowane działania nie może być zaangażowana w produkcję ani promowanie jakichkolwiek produktów, działań lub wydarzeń potencjalnie szkodliwych dla obywateli.

• Działanie nie może być niezgdone z obowiązującym prawem.

• Uczestnicy muszą mieć ukończone 18 lat.

Reguły

Będziesz mógł umieścić znaczek kampanii EUROPEAN MOBILITYWEEK w swoich materiałach promocyjnych, które można znaleźć na stronie zestawu narzędzi komunikacji, wraz z zasadami użytkowania.

Prawo do udziału w kampanii EUROPEAN MOBILITYWEEK przyznaje się działaniom jako same podmioty, a nie instytucjom i firmom. W praktyce oznacza to, że powiązane materiały kampanii można wykorzystać tylko na stronach internetowych promujących akcję, a nie na każdej stronie witryny organizacji. Afiliacja z kampanią w żaden sposób nie ma służyć jako poparcie dla komercyjnych reklam, produktów lub usług.

Źródło: mobilityweek.euSpodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
akcja
ETZT
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....