TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Zdewastowany przystanek zgłosisz przez internet
- Opublikowano: 19.01.2012 14:26:55 1 komentarz
Zdewastowany przystanek zgłosisz przez internet

Dziury w jezdni, zdewastowane znaki drogowe i przystanki komunikacji miejskiej, nielegalne wysypiska śmieci, te i inne zdarzenia można od początku roku zgłaszać za pomocą internetowej mapy Katowic, zamieszczonej na stronie www.katowice.eu.  Wybierając po prawej stronie zakładkę „Zgłoś zdarzenie”, wchodzimy w serwis Internetowych Map Systemu Informacji Przestrzennej Katowic z zamieszczoną instrukcją obsługi nowego narzędzia. Po przejściu do serwisu mapowego „ortofotomapa”w pierwszej kolejności odnajdujemy na mapie miejsce, w którym nastąpiło zdarzenie przestrzenne –korzystając z narzędzi wyszukiwania dostępnych na pasku mapy internetowej. Po odszukaniu i przybliżeniu widoku do miejsca zdarzenia przestrzennego klikamy w okienko „Rejestracja zdarzeń”. Następnie zaznaczamy zdarzenie na mapie, po kliknięciu aktywnym kursorem wskazujemy właściwe miejsce (na mapie pojawi się tymczasowy symbol). Wybieramy rodzaj zdarzenia: uszkodzenia infrastruktury drogowej, dewastacje, zanieczyszczenia środowiska, inne i jego typ. W dalszej kolejności podajemy swój adres e-mail (pod ten adres zostanie przesłany link potwierdzający rejestrację zgłoszenia zdarzenia) oraz krótko opisujemy sprawę. Nieobowiązkowo można podać swój numer telefonu kontaktowego, a także zamieścić do czterech zdjęć o maksymalnej pojemności 3MB. Po uzupełnieniu formularza wysyłamy zgłoszenie.

Odbieramy swoją pocztę e-mail i potwierdzamy wysłanie zgłoszenia klikając w link podany w otrzymanej wiadomości. Nasze zgłoszenie trafia teraz do odpowiednich za dany typ zdarzenia służb. Po całej procedurze pod nasz adres mailowy zostanie wysłana wiadomość potwierdzająca rozwiązanie i wykonanie zgłoszenia. Zdarzenie przestrzenne możemy również zgłosić korzystając bezpośrednio z Internetowych Map Systemu Informacji Przestrzennej Katowic dostępnych pod adresem http://mapserver.um.katowice.pl. Szczegółowa instrukcja usługi „Zgłoś zdarzenie”znajduje się tutaj.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Katowice
przystanek
  • Kamil – 01.02.2012

    Czy odrapany, obmazany sprajami i ekstrementami dworzec kolejowy w Bytomiu tez mozna gdzies zglosic???????

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....