TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Zbyt droga strona WTP? ZTM Warszawa dementuje
TransInfo.pl - Opublikowano: 07.12.2019 17:00:24
ZTM Warszawa o artykule o zbyt drogiej stronie

W jednej z warszawskich gazet ukazał się artykuł pod tytułem "Ponad milion za rozkład jazdy w internecie" na temat nowych stron internetowych WTP i ZTM Warszawa. Zdaniem Zarządu zawiera on nieprawdziwe informacje.

Artykuł Super Expressu "Ponad milion za rozkład jazdy w internecie" na temat nowych stron internetowych Warszawskiego Transportu Publicznego i Zarządu Transportu Miejskiego - zdaniem warszawskiego Zarządu zawiera nieprawdziwe informacje oraz wiele nieścisłości.

Jak podaje na początku komunikatu ZTM - już sam tytuł jest nieprawdziwą informacją. Przedmiotem zamówienia była budowa, wdrożenie i świadczenie usługi utrzymania i rozwoju dwóch portali internetowych (WTP i ZTM) z systemami CMS wraz z zapewnieniem infrastruktury informatycznej niezbędnej do utrzymania środowiska testowego i produkcyjnego do 31 grudnia 2022 r. a nie prezentacja rozkładów jazdy w internecie.

-"Do przetargu zgłosiły się trzy firmy, jedna z nich złożyła ofertę po terminie, dlatego analizowane były dwie oferty – MobileMS i Inovatica. Wymagania jakie stawialiśmy przed oferentami to m.in. fachowa kadra, z doświadczeniem w pracy przy podobnych projektach, przygotowania wcześniej co najmniej dwóch podobnych projektów" - informuje ZTM Warszawa.

Wycofana czy wykluczona?

Zdaniem zarządu nieprawdziwą jest też informacja, że "Inovatica wycofała swoją ofertę". Firma Inovatica została wykluczona z przetargu bo przedstawiła nieprawdziwe informacje dotyczące wykonanych usług. W celu potwierdzenia spełnienia warunku udziału w postępowaniu dotyczącego należytego wykonania, w okresie ostatnich 3 lat, co najmniej dwóch projektów dotyczących wdrożenia portalu wraz zsystemem CMS, zintegrowanego z co najmniej dwoma innymi systemami informatycznymi, o wartości nie mniejszej niż 300000 PLN brutto każda, w "Wykazie usług" wskazała zamówienie pn. "Wykonanie, wdrożenie i utrzymanie portalu internetowego oraz aplikacji mobilnych dla Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (ncbr.giv.pl)". Zamawiający zwrócił się do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) o potwierdzenie tej informacji. Z odpowiedzi udzielonej przez NCBR wynika, że wdrożony Portal NCBR został zintegrowany wyłącznie z usługami katalogowymi Active Directory, czyli tylko z jednym innym systemem informatycznym. Tak więc firma nie spełniła warunku udziału.

Na koniec pozostaje informacja "nie ma możliwości powiększania mapy z trasami autobusów i tramwajów". Warszawska mapa z trasami autobusów i tramwajów ma możliwość powiększania.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZTM Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....