TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Zbyt droga strona WTP? ZTM Warszawa dementuje
TransInfo.pl - Opublikowano: 07.12.2019 17:00:24
ZTM Warszawa o artykule o zbyt drogiej stronie

W jednej z warszawskich gazet ukazał się artykuł pod tytułem "Ponad milion za rozkład jazdy w internecie" na temat nowych stron internetowych WTP i ZTM Warszawa. Zdaniem Zarządu zawiera on nieprawdziwe informacje.

Artykuł Super Expressu "Ponad milion za rozkład jazdy w internecie" na temat nowych stron internetowych Warszawskiego Transportu Publicznego i Zarządu Transportu Miejskiego - zdaniem warszawskiego Zarządu zawiera nieprawdziwe informacje oraz wiele nieścisłości.

Jak podaje na początku komunikatu ZTM - już sam tytuł jest nieprawdziwą informacją. Przedmiotem zamówienia była budowa, wdrożenie i świadczenie usługi utrzymania i rozwoju dwóch portali internetowych (WTP i ZTM) z systemami CMS wraz z zapewnieniem infrastruktury informatycznej niezbędnej do utrzymania środowiska testowego i produkcyjnego do 31 grudnia 2022 r. a nie prezentacja rozkładów jazdy w internecie.

-"Do przetargu zgłosiły się trzy firmy, jedna z nich złożyła ofertę po terminie, dlatego analizowane były dwie oferty – MobileMS i Inovatica. Wymagania jakie stawialiśmy przed oferentami to m.in. fachowa kadra, z doświadczeniem w pracy przy podobnych projektach, przygotowania wcześniej co najmniej dwóch podobnych projektów" - informuje ZTM Warszawa.

Wycofana czy wykluczona?

Zdaniem zarządu nieprawdziwą jest też informacja, że "Inovatica wycofała swoją ofertę". Firma Inovatica została wykluczona z przetargu bo przedstawiła nieprawdziwe informacje dotyczące wykonanych usług. W celu potwierdzenia spełnienia warunku udziału w postępowaniu dotyczącego należytego wykonania, w okresie ostatnich 3 lat, co najmniej dwóch projektów dotyczących wdrożenia portalu wraz zsystemem CMS, zintegrowanego z co najmniej dwoma innymi systemami informatycznymi, o wartości nie mniejszej niż 300000 PLN brutto każda, w "Wykazie usług" wskazała zamówienie pn. "Wykonanie, wdrożenie i utrzymanie portalu internetowego oraz aplikacji mobilnych dla Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (ncbr.giv.pl)". Zamawiający zwrócił się do Narodowego Centrum Badań i Rozwoju (NCBR) o potwierdzenie tej informacji. Z odpowiedzi udzielonej przez NCBR wynika, że wdrożony Portal NCBR został zintegrowany wyłącznie z usługami katalogowymi Active Directory, czyli tylko z jednym innym systemem informatycznym. Tak więc firma nie spełniła warunku udziału.

Na koniec pozostaje informacja "nie ma możliwości powiększania mapy z trasami autobusów i tramwajów". Warszawska mapa z trasami autobusów i tramwajów ma możliwość powiększania.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ZTM Warszawa

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....