TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Zabytkowym autobusem przez Białystok
UM BIAŁYSTOK Agnieszka Błachowska, TL, TransInfo - Opublikowano: 28.06.2017 12:31:45
W sb od 24 VI - 26 VIII można zwiedzać Białystok podczas przejazdów zabytkowymi autobusami z kolekcji Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej / fot. Kudak, Wikimedia Commons, CC-BY-SA-4.0,3.0,2.5,2.0,1.0

W każdą sobotę od 24 czerwca do 26 sierpnia będzie można zwiedzać Białystok podczas przejazdów zabytkowymi autobusami z kolekcji Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej.

Wakacyjne zwiedzanie miasta w wiekowych Jelczach będzie odbywać się na trzech trasach: Wielokulturowy Białystok, Białystok przemysłowców i Białystok współczesny – szkło, stal i murale. Bezpłatne przejażdżki będą organizowane w soboty o godz. 13.00, 14.00 i 15.00. Autobusy będą odjeżdżać z przystanku Plac Jana Pawła II/Pałac Branickich. Na każdej trasie pasażerom będzie towarzyszył przewodnik PTTK, który w zależności od trasy przejazdu, będzie przybliżał specyfikę i historię miasta. Projekt zyskał wsparcie z budżetu Miasta Białegostoku.

Zwiedzanie naszego miasta podczas przejazdów zabytkowymi autobusami to atrakcyjny sposób na poznanie ciekawych faktów z dawnej i najnowszej historii Białegostoku. W tym roku odbędzie się trzydzieści takich wycieczek w trakcie dziesięciu wakacyjnych sobót. Warto nie przegapić tych okazji – powiedział zastępca prezydenta Rafał Rudnicki.

Projekt białostockiego Klubu Miłośników Komunikacji Miejskiej nawiązuje do podobnych inicjatyw w innych miastach wojewódzkich. Działanie ma wymiar praktyczny (umożliwia komfortowe zwiedzanie dużej części miasta) i edukacyjny (prezentuje zarówno zabytkowe pojazdy, jak również dzięki udziałowi przewodników udostępnia ciekawe informacje o mieście). Projekt wzbogaca wakacyjną ofertę edukacyjno-kulturalną Białegostoku. Stanowi też dodatkową promocję miasta, ze względu na rozdawanie pasażerom ulotek o miejskich atrakcjach oraz pamiątkowych gadżetów.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
BKM Białystok
linie sezonowe
oldtimer
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....