TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Wybierz "Superkierowcę" Jeleniej Góry
MZK JELENIA GÓRA TL, TransInfo - Opublikowano: 22.11.2016 13:15:32
fot. MZK Jelenia Góra

Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze zaprasza do wybrania najlepszego kierowcy autobusów miejskich ze swego grona, w formie głosowania w lokalnej gazecie.

Patronat nad konkursem objęli włodarze miasta: prezydent Marcin Zawiła oraz zastępca prezydenta Jerzy Łużniak.

Jeleniogórzanie mogą głosować za pomocą kuponów w gazecie "Nowiny Jeleniogórskie", a osoby, które w tym pięknym mieście aktualnie nie przebywają, a znają jednego z kierowców z niedawnego pobytu, mogą wysłać SMS.

Nie ma ograniczeń co do liczby głosów wysłanych przez jedną osobę.

SMS wysyłamy na numer 7255 o treści: kierowca (numer przypisany danemu kierowcy) czyli np.kierowca35. Wielkość liter w treści SMS nie ma znaczenia, między słowem kierowca a jego numerem nie stosujemy spacji.

Koszt jednego SMS to 2,46 zł brutto.

Głosowanie potrwa do 5 grudnia włącznie.

A oto wszyscy kandydaci!

Józef Stoppel - sms: kierowca1

Kierowca MZK od 10 lat. Najbardziej lubi jeździć trasami 9, 2 i 15, ponieważ częściowo wiodą drogami poza miastem. Zawsze stara się być uśmiechnięty i życzliwy wobec pasażerów. Przez wszystkie lata pracy nie było na niego ani jednej skargi.

Przemysław Pochmara - sms: kierowca2

Kierowca MZK od 14 lat. Mówi, że nigdy nie miał swojej pracy dosyć. Najbardziej lubi wozić dzieci, którym czasami, na pętli autobusowej, demonstruje działanie autobusowych komputerów. Miły i zawsze skupiony na pracy.

Ryszard Jagieła - sms: kierowca3

Kierowca MZK od 21 lat. Mówi, że już jako dziecko marzył o pracy kierowcy autobusowego. Najbardziej lubi obsługiwać linie 6 i 26, bo bardzo lubi jeździć ulicami miasta. Zgłaszająca osoba chwaliła go za to, że chętnie pomaga niepełnosprawnym.

Radosław Wójtowicz - sms: kierowca4

Kierowca MZK od 12 lat. Jako że najbardziej lubi kierować autobusem w terenie górskim, najchętniej jeździ na liniach nr 4 i 15. Uśmiechnięty, czasami lubi pożartować. Zawsze jednak jeździ bezpiecznie i tę jego cechę uwypuklił zgłaszający jego kandydaturę Czytelnik.

Sławomir Galos - sms: kierowca5

Kierowca MZK od 18 lat. Najbardziej lubi kierować autobusami na trasach górskich: do Zachełmia, Sosnówki, Przesieki? Nie przeszkadza mu w bezpiecznym kierowaniu najcięższa zima. Pasażerowie chwalą go także za uśmiech i życzliwość.

Jarosław Andarało - sms: kierowca6

Kierowca MZK od 11 lat. Najbardziej lubi jeździć na liniach nr 2 i 9, ponieważ dobrze mu się jeździ w terenie miejskim. "Z nim zawsze można spokojnie i w miłej atmosferze dojechać do celu" - napisała zgłaszająca jego kandydaturę Czytelniczka.

Łukasz Jarząbek - sms: kierowca7

Kierowca MZK od 3 lat. Najbardziej lubi jeździć autobusami linii 6 i 7, czyli po mieście. Nic więc dziwnego, że kieruje zazwyczaj hybrydą. Wzbudza ona nadal wielkie zainteresowanie pasażerów, a on chętnie im mówi o jej zaletach. Uśmiechnięty; wzbudza zaufanie, a w czasie jazdy daje poczucie bezpieczeństwa.

Stanisław Ogrodowczyk - sms: kierowca8

Kierowca MZK od 2 lat. Twierdzi, że przyjemność sprawia mu jazda na wszystkich liniach, ale najbardzej lubi 6 grudnia kierować autobusem "Tesco". Przebiera się wówczas za Św. Mikołaja i rozdaje dzieciom cukierki.

Wojciech Maksymowicz - sms: kierowca9

Kierowca MZK od 10 lat. Najbardziej lubi kierować autobusami kursującymi na liniach 4 i 15, szczególnie zimą. "Jeździ spokojnie i zawsze jest elegancki" - napisał zgłaszający jego kandydaturę Czytelnik.

Bogusław Kulczycki - sms: kierowca10

Kierowca MZK od 20 lat. Preferuje kierowanie autobusami na najbardziej chyba miejskich liniach - 6 i 7. Dwukrotnie ratował w czasie jazdy życie. Pierwszy raz, gdy w autobusie pasażer doznał zawału serca. Reanimował go 12 minut - aż do przyjazdu karetki pogotowia. Drugi raz w Komarnie, gdy zauważył leżącego w rowie motocyklistę przygniecionego motocyklem. Opatrzył go i wezwał pogotowie ratunkowe.

Mirosław Czarnecki ? sms:kierowca11

Kierowca MZK z najdłuższym stażem. Na różnych liniach przewozi pasażerów już od 36 lat. Lubi dłuższe trasy do Piechowic i Gruszkowa. Uhonorowany wszystkimi odznaczeniami resortowymi. Otrzymał brązową, srebrną i złotą odznakę "Wzorowy kierowca" oraz tytuł z dyplomem "Zasłużony pracownik MZK".

Grzegorz Wójcik ? sms:kierowca12

Kierowca MZK od czterech miesięcy. Lubi jeździć dużymi trzyosiowymi pojazdami Volvo na 150 miejsc. Zgłaszająca kandydaturę pani Małgosia napisała, że ten kierowca zawsze jest miły i wyrozumiały dla starszych osób, które guzdrają się przy wysiadaniu i wsiadaniu. Wcześniej pan Grzegorz przez 14 lat z Siedlęcina autobusem MZK dojeżdżał do pracy w Jeleniej Górze.

Krzysztof Kostrzewski ? sms:kierowca13

Kierowca MZK od 3 lat. Z wykształcenia technik weterynarii. Pasażerowie chwalą go za spokojną i bezpieczną jazdę oraz za uśmiech. Od czerwca 2016 roku kieruje hybrydowym, ekologicznym i cichym MAN-em, o którego zaletach może długo opowiadać. Jeździ na liniach nr 6, 7 i 26.

Roland Olszak ? sms:kierowca14

Kierowca MZK od 10 lat. Lubi kierować autobusami wszystkich linii, ale najbardziej 6 i 7. Mówi, że pasażerowie są na ogół bardzo mili, a on stara się im tylko odwzajemnić.

Piotr Bubin ? sms:kierowca15

Kierowca MZK od 16 lat. Najbardziej lubi kierować autobusami linii 9, ponieważ linia ta wiedzie przez tereny bardzo urozmaicone krajobrazowo. W pracy swojej najbardziej ceni spokój oraz zadowolenie pasażerów.

Ryszard Rafalski ? sms:kierowca16

Kierowca MZK od 11 lat. Najbardziej lubi kierować autobusami linii nr 17 i 21. Prowadzą one przez tereny miejskie; "wokół komina". Jazda po Jeleniej Górze sprawia mu wiele satysfakcji. Jako osoba towarzyska świetnie dogaduje się z pasażerami.

Cezary Szymański ? sms:kierowca17

Kierowca MZK od 7 lat. najbardziej lubi kierować autobusami linii 4 i 15. Mówi, że korzystają z nich wyjątkowo sympatyczni pasażerowie. W pracy szczególnie ceni sobie kontakt z ludźmi.

Mariusz Rafalski ? sms:kierowca18

Kierowca MZK od półtora roku. Lubi kierować autobusami wszystkich linii. Nie pod tym względem swojej faworytki. twierdzi, że najważniejsze dla niego jest bezpieczeństwo pasażerów, a "przekleństwem" są piraci drogowi.

Andrzej Talar - sms:kierowca19

Kierowca MZK od 2 lat. Najbardziej lubi kierować autobusami kursującymi na linii nr 33. najśmieszniejsza sytuacja? Kiedyś pasażer wysiadając powiedział mu: Dobrze pan jeździ! Podkreśla, że w MZK pracuje mu się bardzo dobrze, a prace swoją lubi.

Dariusz Obiała ? sms:kierowca20

Kierowca MZK od 24 lat. Najbardziej lubi kierować autobusami linii 7 i 17. Kierowcą autobusów chciał zostać już w dzieciństwie. Praca z ludźmi sprawia mu wielką przyjemność.

Waldemar Grzech ? sms:kierowca21

Kierowca MZK od 33 lat. Najchętniej kieruje autobusami kursującymi na linii nr 2. Nigdy nie został ukarany mandatem.

Rafał Wojtasiak - sms:kierowca22

Kierowca MZK od pół roku. Najbardziej lubi kierować autobusami linii 3. W pracy podoba mu się kontakt z pasażerami oraz możliwość prowadzenia autobusu.

Czesław Grzywna ? sms:kierowca23

Kierowca MZK od 23 lat. Kiedyś najbardziej lubił kierować autobusami po terenach górskich, teraz najlepiej czuje się, jeżdżąc na trasie linii 6 i 7. W swojej pracy lubi to, że każdego dnia jest ona inna, bo inne panują na drogach warunki i inni podróżują pasażerowie.

Andrzej Miedziak ? sms:kierowca24

Kierowca MZK od 18 lat. Najbardziej lubi kierować autobusami linii 2 i 9. W swojej pracy ceni kontakt z ludźmi i to, że może im pomagać.

Tadeusz Felicki ? sms:kierowca25

Kierowca MZK od 20 lat. Mówi, że lubi jeździć na wszystkich liniach i nie ma swojej ulubionej. W pracy najbardziej jest zadowolony, gdy zadowoleni są pasażerowie. W tym roku otrzymał Złotą Odznakę Kierowcy.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MZK Jelenia Góra
kierowca
nagroda
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....