TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Wybierz "Superkierowcę" Jeleniej Góry
MZK JELENIA GÓRA TL, TransInfo - Opublikowano: 22.11.2016 13:15:32
fot. MZK Jelenia Góra

Miejski Zakład Komunikacyjny w Jeleniej Górze zaprasza do wybrania najlepszego kierowcy autobusów miejskich ze swego grona, w formie głosowania w lokalnej gazecie.

Patronat nad konkursem objęli włodarze miasta: prezydent Marcin Zawiła oraz zastępca prezydenta Jerzy Łużniak.

Jeleniogórzanie mogą głosować za pomocą kuponów w gazecie "Nowiny Jeleniogórskie", a osoby, które w tym pięknym mieście aktualnie nie przebywają, a znają jednego z kierowców z niedawnego pobytu, mogą wysłać SMS.

Nie ma ograniczeń co do liczby głosów wysłanych przez jedną osobę.

SMS wysyłamy na numer 7255 o treści: kierowca (numer przypisany danemu kierowcy) czyli np.kierowca35. Wielkość liter w treści SMS nie ma znaczenia, między słowem kierowca a jego numerem nie stosujemy spacji.

Koszt jednego SMS to 2,46 zł brutto.

Głosowanie potrwa do 5 grudnia włącznie.

A oto wszyscy kandydaci!

Józef Stoppel - sms: kierowca1

Kierowca MZK od 10 lat. Najbardziej lubi jeździć trasami 9, 2 i 15, ponieważ częściowo wiodą drogami poza miastem. Zawsze stara się być uśmiechnięty i życzliwy wobec pasażerów. Przez wszystkie lata pracy nie było na niego ani jednej skargi.

Przemysław Pochmara - sms: kierowca2

Kierowca MZK od 14 lat. Mówi, że nigdy nie miał swojej pracy dosyć. Najbardziej lubi wozić dzieci, którym czasami, na pętli autobusowej, demonstruje działanie autobusowych komputerów. Miły i zawsze skupiony na pracy.

Ryszard Jagieła - sms: kierowca3

Kierowca MZK od 21 lat. Mówi, że już jako dziecko marzył o pracy kierowcy autobusowego. Najbardziej lubi obsługiwać linie 6 i 26, bo bardzo lubi jeździć ulicami miasta. Zgłaszająca osoba chwaliła go za to, że chętnie pomaga niepełnosprawnym.

Radosław Wójtowicz - sms: kierowca4

Kierowca MZK od 12 lat. Jako że najbardziej lubi kierować autobusem w terenie górskim, najchętniej jeździ na liniach nr 4 i 15. Uśmiechnięty, czasami lubi pożartować. Zawsze jednak jeździ bezpiecznie i tę jego cechę uwypuklił zgłaszający jego kandydaturę Czytelnik.

Sławomir Galos - sms: kierowca5

Kierowca MZK od 18 lat. Najbardziej lubi kierować autobusami na trasach górskich: do Zachełmia, Sosnówki, Przesieki? Nie przeszkadza mu w bezpiecznym kierowaniu najcięższa zima. Pasażerowie chwalą go także za uśmiech i życzliwość.

Jarosław Andarało - sms: kierowca6

Kierowca MZK od 11 lat. Najbardziej lubi jeździć na liniach nr 2 i 9, ponieważ dobrze mu się jeździ w terenie miejskim. "Z nim zawsze można spokojnie i w miłej atmosferze dojechać do celu" - napisała zgłaszająca jego kandydaturę Czytelniczka.

Łukasz Jarząbek - sms: kierowca7

Kierowca MZK od 3 lat. Najbardziej lubi jeździć autobusami linii 6 i 7, czyli po mieście. Nic więc dziwnego, że kieruje zazwyczaj hybrydą. Wzbudza ona nadal wielkie zainteresowanie pasażerów, a on chętnie im mówi o jej zaletach. Uśmiechnięty; wzbudza zaufanie, a w czasie jazdy daje poczucie bezpieczeństwa.

Stanisław Ogrodowczyk - sms: kierowca8

Kierowca MZK od 2 lat. Twierdzi, że przyjemność sprawia mu jazda na wszystkich liniach, ale najbardzej lubi 6 grudnia kierować autobusem "Tesco". Przebiera się wówczas za Św. Mikołaja i rozdaje dzieciom cukierki.

Wojciech Maksymowicz - sms: kierowca9

Kierowca MZK od 10 lat. Najbardziej lubi kierować autobusami kursującymi na liniach 4 i 15, szczególnie zimą. "Jeździ spokojnie i zawsze jest elegancki" - napisał zgłaszający jego kandydaturę Czytelnik.

Bogusław Kulczycki - sms: kierowca10

Kierowca MZK od 20 lat. Preferuje kierowanie autobusami na najbardziej chyba miejskich liniach - 6 i 7. Dwukrotnie ratował w czasie jazdy życie. Pierwszy raz, gdy w autobusie pasażer doznał zawału serca. Reanimował go 12 minut - aż do przyjazdu karetki pogotowia. Drugi raz w Komarnie, gdy zauważył leżącego w rowie motocyklistę przygniecionego motocyklem. Opatrzył go i wezwał pogotowie ratunkowe.

Mirosław Czarnecki ? sms:kierowca11

Kierowca MZK z najdłuższym stażem. Na różnych liniach przewozi pasażerów już od 36 lat. Lubi dłuższe trasy do Piechowic i Gruszkowa. Uhonorowany wszystkimi odznaczeniami resortowymi. Otrzymał brązową, srebrną i złotą odznakę "Wzorowy kierowca" oraz tytuł z dyplomem "Zasłużony pracownik MZK".

Grzegorz Wójcik ? sms:kierowca12

Kierowca MZK od czterech miesięcy. Lubi jeździć dużymi trzyosiowymi pojazdami Volvo na 150 miejsc. Zgłaszająca kandydaturę pani Małgosia napisała, że ten kierowca zawsze jest miły i wyrozumiały dla starszych osób, które guzdrają się przy wysiadaniu i wsiadaniu. Wcześniej pan Grzegorz przez 14 lat z Siedlęcina autobusem MZK dojeżdżał do pracy w Jeleniej Górze.

Krzysztof Kostrzewski ? sms:kierowca13

Kierowca MZK od 3 lat. Z wykształcenia technik weterynarii. Pasażerowie chwalą go za spokojną i bezpieczną jazdę oraz za uśmiech. Od czerwca 2016 roku kieruje hybrydowym, ekologicznym i cichym MAN-em, o którego zaletach może długo opowiadać. Jeździ na liniach nr 6, 7 i 26.

Roland Olszak ? sms:kierowca14

Kierowca MZK od 10 lat. Lubi kierować autobusami wszystkich linii, ale najbardziej 6 i 7. Mówi, że pasażerowie są na ogół bardzo mili, a on stara się im tylko odwzajemnić.

Piotr Bubin ? sms:kierowca15

Kierowca MZK od 16 lat. Najbardziej lubi kierować autobusami linii 9, ponieważ linia ta wiedzie przez tereny bardzo urozmaicone krajobrazowo. W pracy swojej najbardziej ceni spokój oraz zadowolenie pasażerów.

Ryszard Rafalski ? sms:kierowca16

Kierowca MZK od 11 lat. Najbardziej lubi kierować autobusami linii nr 17 i 21. Prowadzą one przez tereny miejskie; "wokół komina". Jazda po Jeleniej Górze sprawia mu wiele satysfakcji. Jako osoba towarzyska świetnie dogaduje się z pasażerami.

Cezary Szymański ? sms:kierowca17

Kierowca MZK od 7 lat. najbardziej lubi kierować autobusami linii 4 i 15. Mówi, że korzystają z nich wyjątkowo sympatyczni pasażerowie. W pracy szczególnie ceni sobie kontakt z ludźmi.

Mariusz Rafalski ? sms:kierowca18

Kierowca MZK od półtora roku. Lubi kierować autobusami wszystkich linii. Nie pod tym względem swojej faworytki. twierdzi, że najważniejsze dla niego jest bezpieczeństwo pasażerów, a "przekleństwem" są piraci drogowi.

Andrzej Talar - sms:kierowca19

Kierowca MZK od 2 lat. Najbardziej lubi kierować autobusami kursującymi na linii nr 33. najśmieszniejsza sytuacja? Kiedyś pasażer wysiadając powiedział mu: Dobrze pan jeździ! Podkreśla, że w MZK pracuje mu się bardzo dobrze, a prace swoją lubi.

Dariusz Obiała ? sms:kierowca20

Kierowca MZK od 24 lat. Najbardziej lubi kierować autobusami linii 7 i 17. Kierowcą autobusów chciał zostać już w dzieciństwie. Praca z ludźmi sprawia mu wielką przyjemność.

Waldemar Grzech ? sms:kierowca21

Kierowca MZK od 33 lat. Najchętniej kieruje autobusami kursującymi na linii nr 2. Nigdy nie został ukarany mandatem.

Rafał Wojtasiak - sms:kierowca22

Kierowca MZK od pół roku. Najbardziej lubi kierować autobusami linii 3. W pracy podoba mu się kontakt z pasażerami oraz możliwość prowadzenia autobusu.

Czesław Grzywna ? sms:kierowca23

Kierowca MZK od 23 lat. Kiedyś najbardziej lubił kierować autobusami po terenach górskich, teraz najlepiej czuje się, jeżdżąc na trasie linii 6 i 7. W swojej pracy lubi to, że każdego dnia jest ona inna, bo inne panują na drogach warunki i inni podróżują pasażerowie.

Andrzej Miedziak ? sms:kierowca24

Kierowca MZK od 18 lat. Najbardziej lubi kierować autobusami linii 2 i 9. W swojej pracy ceni kontakt z ludźmi i to, że może im pomagać.

Tadeusz Felicki ? sms:kierowca25

Kierowca MZK od 20 lat. Mówi, że lubi jeździć na wszystkich liniach i nie ma swojej ulubionej. W pracy najbardziej jest zadowolony, gdy zadowoleni są pasażerowie. W tym roku otrzymał Złotą Odznakę Kierowcy.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
MZK Jelenia Góra
kierowca
nagroda

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....