TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Wspólna oferta Mera i R&G vs. mpTechnology. W Radomiu
- Opublikowano: 07.06.2019 16:30:02
Wspólna oferta Mera i R&G vs. mpTechnology. W Radomiu; fot. zieloneprzystanki.pl

Radom otworzył oferty w przetargu na rozbudowę systemu dynamicznej informacji pasażerskiej i systemu karty miejskiej.

Do zamawiającego wpłynęły dwie propozycje:

  • konsorcjum firm: Mera Systemy Sp. z o.o. i R&G Plus Sp. z o.o. z ceną 2 863 686,00 PLN,

  • mpTechnology Sp. z o.o. z ceną 2 595 300,00 PLN.

Połączenie Mery i R&G jest zaskakujące. Z kolei ich konkurent – mpTechnology najwyraźniej dopiął swego i po odwołaniu od postanowień SIWZ złożył jednak ofertę i to najtańszą. Spółka musi póki co wstrzymać się ze świętowaniem, bowiem jej oferta mimo, że najtańsza, przekracza budżet zamawiającego na to zadanie, tj. 2 400 000,00 PLN. W tej chwili trwa ocena ofert i czekamy na rozstrzygnięcie. Inwestycja jest realizowana w ramach projektu pod nazwą "Rozwój infrastruktury w zakresie zrównoważonej mobilności miejskiej na terenie Gminy Miasta Radomia oraz Powiatu Radomskiego", który jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego RPO na lata 2014-2020.

Zakres zamówienia

W ramach zamówienia miasto wymaga:

- dostarczenia, zainstalowania i uruchomienia 20 sztuk pięciowierszowych elektronicznych tablic przystankowych wraz z ich podłączeniem do funkcjonującego SDIP użytkowanego przez MZDiK,

- dostawy, montażu i uruchomienia 10 sztuk stacjonarnych automatów biletowych, obsługujących radomską kartę miejską wraz z podłączeniem do Systemu Karty Miejskiej już funkcjonującego w Radomiu,

- przeprowadzenie szkoleń pracowników obsługujących SDIP i System Karty Miejskiej,

- przeprowadzenie przeglądów i konserwacji urządzeń objętych przedmiotem zamówienia w okresie gwarancji jakości i rękojmi za wady.

Tablice SDIP

Miasto użytkuje obecnie 48 tablic SDIP dostarczonych przez R&G Plus Sp. z o.o., objętych gwarancją do dnia 22 września tego roku. Firma ta wdrożyła również odpowiednie oprogramowanie i sprzęt do 185 autobusów kursujących po Radomiu. Nowe tablice muszą współpracować i być kompatybilne ze sprzętem dostarczonym przez R&G. Tablice SDIP mają mieć możliwość wyświetlania zarówno czasu rozkładowego, jak i też przewidywanego (rzeczywistego) czasu przyjazdu autobusu. Mają one zapewnić wyświetlenie minimum pięciu najbliższych odjazdów pojazdów komunikacji miejskiej lub ewentualnie czterech, kiedy wyświetlany jest w dolnym wierszu komunikat specjalny. Tablice muszą być czytelne z odległości minimum 25 m.

Nowe tablice zostaną zamontowane na następujących przystankach: 1905 Roku/Kościuszki 02, Łukasika/Kijewskiej 01, Limanowskiego/Maratońska 11, Limanowskiego/Cmentarz 07, Reja/Wolność 01, Reja/Wolność 02, Traugutta/Moniuszki (2 tablice), Jana Pawła II/Młodzianowska 02, Zbrowskiego/Zientarskiego 05, Żwirki i Wigury/Kusocińskiego 01, 25 Czerwca/Wysoka 08, Warszawska/Kusocińskiego 01, Okulickiego/Przeskok 05, Os. Gołębiów I 11, Wernera/Malczewskiego 02, Wernera/Mireckiego 01, Grzecznarowskiego/Osiedlowa 03, Maratońska/Dębowa 03, Maratońska/Limanowskiego 01.

Biletomaty stacjonarne

Z kolei automaty do sprzedaży biletów mają być dedykowane do płatności gotówkowych (bilon i banknoty) jak i bezgotówkowych (karty płatnicze). W przypadku płatności gotówkowej automat będzie miał możliwość wydania reszty. Obsługa biletomatów będzie się odbywać przy pomocy ekranu dotykowego LCD o przekątnej minimum 15 cali.

Biletomaty zostaną umieszczone w następujących lokalizacjach: Warszawska/Kusocińskiego kierunek Centrum, Traugutta/Piłsudskiego kierunek Żeromskiego, Wierzbicka/Warsztatowa kierunek Centrum, Os. Gołębiów I kierunek Centrum, Os. Gołębiów II/Paderewskiego kierunek Zbrowskiego, Mieszka I/Piastowska kierunek Centrum, Wernera/Mireckiego kierunek Struga, Os. Zamłynie, Grzecznarowskiego/Osiedlowa kierunek Centrum, Żwirki i Wigury/Kusocińskiego kierunek Centrum.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
protest
SDIP
bilet
Radom
mpTechnology
R&G
Mera

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....