TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Wrocław bada swój ruch. Głównie on-line
BADANIE, WROCŁAW TransInfo.pl - Opublikowano: 22.11.2019 16:30:33
Wrocław bada swój ruch. Głównie on-line

Pilotażowe badania ruchu prowadzone przez Miasto we współpracy z firmą Smart Citizen na cieszą się dużym zainteresowaniem. Badania rozpoczęły się 28 października na osiedlu Gądów-Popowice Południowe. Ankiety są dostępne również on-line. Obecnie liczba wypełnionych ankiet wynosi ponad 1600! Ankiety można nadal wypełniać!

- Zainteresowanie badaniem pokazuje, jak bardzo mieszkańcy Wrocławia są zaangażowani w sprawy miasta oraz jak ważny jest temat zrównoważonego transportu - mówi Robert Bednarski z Biura SmartCity i Zarządzania Projektami UM Wrocławia.

Nowe badania

Przeprowadzany obecnie pilotaż ma na celu przetestowanie nowej technologii, sprawdzenie jej skuteczności i oszacowanie oszczędności finansowych miasta po zastosowaniu alternatywnej metody. Jeśli nowa technologia przeprowadzania kompleksowych badań ruchu sprawdzi się i pozwoli zaoszczędzić wystarczająca ilość środków finansowych, przeprowadzanie badań ruchu możliwe będzie znacznie częściej niż raz na pięć lat, jak ma to miejsce do tej pory. Zwiększenie częstotliwości badań umożliwi nie tylko regularne poprawianie komfortu miejskich podróży Wrocławian i rozwój zrównoważonego transportu miasta, ale także weryfikację jak wprowadzone zmiany wpłynęły na satysfakcję mieszkańców naszego miasta.

- Poza samymi danymi z ankiet, wielu mieszkańców przesyła nam dodatkowe informacje. Ich spostrzeżenia dotyczące aktualnej sytuacji transportu we Wrocławiu oraz ich pomysły na to co można poprawić w komunikacji miejskiej czy samej ankiecie - mówi Piotr Sędzik z Smart Citizen.

Plus punkty ankieterskie

Badanie przeprowadzane jest online, a każdy może wziąć w nim udział wchodząc na stronę: wroclawbadaruch lub klikając w jeden z postów opublikowanych na Facebooku Ośrodka Badań Miejskich. Mimo, że badanie w całości wypełniane jest online “Wrocław bada ruch" nie wyklucza osób starszych, których obecność w mediach społecznościowych jest ograniczona. Dla tych przygotowano punkty ankieterskie, które będą pojawiać się w obrębie osiedla Gądów-Popowice Południowe przez cały miesiąc trwania pilotażu.

Ankieterzy, oznaczeni identyfikatorem i logiem “Wrocław bada ruch", będą czekać na mieszkańców Gądowa w okolicy hali targowej Tęcza, pod kościołami i miejscowymi dyskontami takimi jak Biedronka, Lidl, a także doskonale znany mieszkańcom Gądowa - Dom Handowy Astra. Każdy mieszkaniec Wrocławia będzie mógł wziąć udział w badaniu w towarzystwie ankietującego.

- Chcemy bardzo podziękować wszystkim zaangażowanym te dane są bardzo cenne zarówno dla rozwoju samego badania, jak i zrównoważonego transportu miasta - mówi Monika Kozłowska-Święconek, dyrektor Biura Zrównoważonej Mobilności UM Wrocławia.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....