TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Więcej SDIP-u na warszawskich przystankach
TransInfo.pl - Opublikowano: 17.12.2018 09:30:17
Więcej SDIP-u na warszawskich przystankach; fot. ZTM Warszawa

Na przystankach tramwajowych w Warszawie pojawi się więcej tablic z informacją pasażerską. Przybędzie ich 14 sztuk. Tramwaje Warszawskie już szukają wykonawcy, który wyposaży przystanki w te udogodnienia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to tablice zostaną oddane do użytku w ciągu 14 tygodni od daty zawarcia umowy.

Nowe nabytki mają pojawić się na przystankach: Dworkowa 05 (2 sztuki), Malczewskiego 05, Malczewskiego 06, Morskie Oko 03, Morskie Oko 04, Park Dreszera 05, Park Dreszera 06, Postępu 03, Postępu 04, Rakowiecka 05, Rakowiecka 06, Wynalazek 01, Wynalazek 02.

O ostatniej umowie TW na SDIP pisaliśmy w TransInfo TUTAJ

Jakie tablice?

Do obowiązków wykonawcy będzie należała dostawa, instalacja i uruchomienie 14 dwustronnych tablic SDIP na peronach przystankowych oraz dostawa 6 dwustronnych tablic SDIP z przeznaczeniem do magazynu zamawiającego. Wszystkie tablice mają być fabrycznie nowe, a ich parametry nie mogą być gorsze od tych, które są już eksploatowane przez Tramwaje Warszawskie. Tablice mają być zamontowane na konstrukcji wsporczej – słupie, przy czym dolna krawędź tablic ma znajdować się na wysokości około 2,5 m nad peronem. Słup ma być ocynkowany powłoką antykorozyjną, a obudowa tablicy wykonana w wersji odpornej na korozję i czynniki atmosferyczne.

Na tablicach mają pojawiać się takie informacje jak: aktualny czas, oznaczenie linii, kierunek jazdy (nazwa przystanku końcowego), informacja o pojazdach niskopodłogowych w postaci piktogramu wózka inwalidzkiego, prognoza odjazdu, informacja o typie prognozy – jeśli nie jest ona oparta na rzeczywistej lokalizacji tramwaju danej linii, informacja o zlokalizowaniu tramwaju w strefie przystankowej – poprzez wyświetlenie piktogramu pojazdu, informacja o zlokalizowaniu tramwaju na platformie przystankowej – w takim przypadku piktogram pojazdu musi być wyświetlonym z atrybutem pulsowania, komunikaty specjalne dotyczące wystąpienia awarii na trasie oraz inne informacje, a także plansze zdefiniowane przez TW.

Matryce tablic muszą być oparte na diodach LED w technologii RGB. Standardem ma być system nagłaśniający umożliwiający przekazywanie kompletnej informacji głosowej o treści informacji wyświetlanych na tablicy (uruchamianie systemu nastąpi poprzez przycisk umieszczony na słupie tablicy). Zamawiający chce, aby tablice były wyposażone w urządzenia autodiagnostyczne lub oprogramowanie wykrywające ich błędne działanie. Oprogramowanie to ma mieć możliwość podjęcia procedury naprawczej.

Warunki przetargu

Zamawiający zaplanował otwarcie ofert na dzień 17 grudnia. Jedynym kryterium oceny ofert jest cena. Ponadto, tablice mają być objęte gwarancją w okresie minimum 60 miesięcy.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
SDIP
Warszawa
Tramwaje Warszawskie
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....