TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Wchodzi Stargardzka Karta Mieszkańca z tańszymi biletami MPK
TransInfo.pl - Opublikowano: 16.12.2019 13:30:52
Wchodzi Stargardzka Karta Mieszkańca z tańszymi biletami MPK

Tylko 40 zł za bilet miesięczny (20 zł ulgowy) na przejazdy autobusami MPK, 15 zł za bilet do kina SCK w niedzielę i jedyne 32 zł za cztery wejścia na basen OSiR. Poza tym pierwszeństwo w korzystaniu z miejskich usług, m.in. przy przyjmowaniu dzieci do żłobka, przedszkoli i szkół.

To tylko część korzyści, z których już od lutego będą mogły korzystać osoby rozliczające PIT w Stargardzie.

Stargardzka Karta Mieszkańca

Od połowy stycznia dostępna będzie Stargardzka Karta Mieszkańca. Posiadając ją udowadniamy swój wkład w rozwój Stargardu. Dzięki SKM osoby rozliczające PIT w Stargardzie będą mogły korzystać taniej z wielu miejskich usług. Bilety miesięczne MPK dla posiadaczy SKM będą tańsze o połowę. Kupno karnetu na zajęcia na basenie to oszczędność nawet 30 zł. Dużo taniej będzie też na lodowisku. Obniżka cen dotyczy również biletów i karnetów wstępu na mecze Błękitnych i PGE Spójni. Rodziców na pewno usatysfakcjonuje fakt, że warunkiem przyjęcia dzieci do żłobka i przedszkola będzie posiadanie karty mieszkańca. Spowoduje to, że miejsca staną się dostępne w pierwszej kolejności dla opiekunów ze Stargardu. Dla wygody do wyboru będzie tradycyjna plastikowa karta lub aplikacja mobilna.

-"Wprowadzamy kolejne ułatwienie dla mieszkańców. Dobry i tańszy dostęp do miejskich usług ma być zarezerwowany właśnie dla nich. Chcemy docenić tych, którzy płacąc podatek dochodowy w Stargardzie, przyczyniają się do jego rozwoju. Mechanizm jest bardzo prosty. Korzystanie z coraz lepszej bazy wychowawczej i edukacyjnej, oferty kulturalnej, sportowej i rekreacyjnej ma być zapewnione przede wszystkim stargardzianom. W ten sposób zachęcamy też ludzi spoza do podjęcia decyzji o zamieszkaniu w naszym mieście – mówi Rafał Zając, prezydent Stargardu.

Pakiet rabatów i promocji ma być aktualizowany na bieżąco. W programie udział będą brały też podmioty prywatne, takie jak punkty usługowe, sklepy i restauracje.

Od stycznia

Pierwsze SKM do rąk mieszkańców trafią w styczniu. Już teraz warto pamiętać, że żeby dostać kartę trzeba będzie pokazać swój PIT. Wypełniając formularz zeznania podatkowego należy wpisać dwie istotne informacje:

- miejsce zamieszkania w Stargardzie,

- Urząd Skarbowy w Stargardzie jako właściwy do rozliczenia.

Dokładny regulamin, formularze do pobrania i wykaz zniżek oraz korzyści będą dostępne w styczniu na stronach: www.stargard.pl i www.stargardvita.pl. Informacje znajdą się też w "Stargardzkim Informatorze Samorządowym". Wtedy też w Ratuszu na Rynku Staromiejskim (pokoje nr 2, 13 i 14) i w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miejskiego (ul. Czarnieckiego) będzie można złożyć wniosek o wydanie karty.

Jak podkreśla miasto, kata mieszkańca będzie powodowała, że dobry i tańszy dostęp do miejskich usług będą mieli wyłącznie mieszkańcy. Karta ma nagradzać tych, którzy podatkowo określili się w Stargardzie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
karta
bilet
Stargard
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....