TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Warszawski Szczyt Lokalnego Transportu Szynowego UITP 2012
UITP - Opublikowano: 05.05.2012 12:29:41
Warszawski Szczyt Lokalnego Transportu Szynowego UITP 2012

Prestiżowy Międzynarodowy Szczyt Lokalnego Transportu Szynowego UITP 2012 odbędzie się tym razem w Polsce - w Warszawie w dniach 7 ?9 maja br. Spotkanie jest orgaznizowane wspólnie przez Międzynarodową Unię Transportu Publicznego (UITP) oraz spółki Metro Warszawskie i Tramwaje Warszawskie, będące lokalnymi gospodarzami tego przedsięwzięcia. Patronat nad tym prestiżowym wydarzeniem objęła Prezydent Miasta Stołecznego Warszawy - Hanna Gronkiewicz-Waltz. Celem konferencji jest wymiana spostrzeżeń i doświadczeń z zakresu miejskiej komunikacji szynowej oraz przedstawienie prognoz i korzyści płynących z jej rozwoju. Panele dyskusyjne konferencji, w której planowany jest udział kilkuset ekspertów z branży miejskiego transportu publicznego z całego świata, podejmować będą zarówno tematy ogólne związane z polityką czy finansowaniem rynku transportu szynowego, jak i wybrane zagadnienia dotyczące poszczególnych środków transportu kolejowego skupiając się na ich szczegółowych problemach i wyzwaniach. Sesje tematyczne prowadzone będą przez wybitnych specjalistów, praktyków i naukowców oraz uznane w świecie autorytety w dziedzinie transportu kolejowego i miejskiego. Tylko w samej Europie metro, tramwaje oraz koleje lokalne przewożą około 28 mld pasażerów rocznie. Pasażerowie chcieliby, aby wszystkie te środki transportu funkcjonowały płynnie i były odpowiednio skomunikowane w ramach miejskiego systemu transportu publicznego. Od operatorów transportu publicznego oraz właścicieli infrastruktury oczekuje się, aby ich współpraca stała się bardziej efektywna, a usługi świadczone dla pasażerów były na najwyższym poziomie. Polska, w obliczu ogromnego wzrostu motoryzacji, szybko zdała sobie sprawę z tego, że miasta nie mogą funkcjonować bez efektywnego systemu transportu publicznego. Warszawa, jako stolica państwa, położona na skrzyżowaniu szlaków transportowych pomiędzy Europą Wschodnią a Zachodnią, wraz z jej szybkim wzrostem gospodarczym, jest dobrym przykładem miasta, które konsekwentnie rozwija i unowocześniania system komunikacji szynowej. Więcej informacji na temat Szczytu na stronie internetowej www.uitp.org/warsaw2012.

Międzynarodowa Unia Transportu Publicznego (UITP) to ogólnoświatowa instytucja zrzeszająca ponad 3400 podmiotów z 92 krajów, zajmująca się wszystkimi formami transportu publicznego takimi jak metro, autobusy, kolej, kolej regionalna i podmiejska oraz transport wodny. UITP działa jako platforma współpracy oraz wymiany know-how pomiędzy członkami zrzeszonymi w jej strukturach. Od momentu powstania UITP rozszerza swoją misję, aby stać się promotorem innowacji i nowoczesnych rozwiązań w sektorze transportu publicznego.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
UITP
Warszawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....