TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

W SkyCash można już kupować bilety WKD
SKYCASH TL, TransInfo - Opublikowano: 13.01.2017 21:13:21
W SkyCash można już kupować bilety WKD

Warszawska Kolej Dojazdowa wprowadziła możliwość kupowania biletów jednorazowych przy użyciu aplikacji mobilnej SkyCash. Rozwiązanie pozwala dokonać zakupu przez całą dobę, z dowolnego miejsca. Żeby móc z niego korzystać, wystarczy posiadać telefon z dostępem do Internetu.

Pasażerowie WKD mogą kupować za pomocą SkyCash bilety jednorazowe, umożliwiające przejazdy we wszystkich strefach czasowych (do 19 lub 38 min. oraz powyżej 38 min.). Dokonując zakupu wystarczy określić datę i godzinę wyjazdu, a w przypadku biletów ulgowych także wybrać rodzaj zniżki. Jeżeli pasażer chce kupić kilka biletów, nie musi powtarzać całej operacji. W ramach jednej transakcji może nabyć bilety dla siebie, jak i współpodróżnych, np. dzieci korzystających z przejazdów ulgowych.

Aby móc dokonać płatności za bilety, należy uprzednio zasilić konto SkyCash środkami pieniężnymi, np. przelewem bankowym. Aplikacja umożliwia też podłączenie karty płatniczej, dzięki czemu nie trzeba w ogóle pamiętać o zasileniach. Należność za bilety będzie wówczas pobierana bezpośrednio z konta bankowego pasażera. Po zakupie wszystkie bilety zostają zapisane w pamięci telefonu. Można okazywać je do kontroli nawet wtedy, gdy urządzenie nie ma aktywnego połączenia z Internetem.

? Rozpoczęcie współpracy z WKD jest ważnym momentem w rozwoju SkyCash. To już dziewiąty przewoźnik kolejowy, którego bilety można kupować za pomocą naszej aplikacji ? mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash. ? Popularność mobilnych biletów stale rośnie. W końcu nikt z nas nie lubi stać w kolejkach i zastanawiać się czy na pewno uda się dokonać zakupu przed odjazdem pociągu. Aplikacja, którą można mieć zawsze pod ręką pozwala całkowicie o tym zapomnieć ? dodaje Krajewski.

Bilety WKD to kolejna usługa SkyCash, która ułatwia codzienne przemieszczanie się na terenie stolicy i okolicznych miejscowości. Użytkownicy tej darmowej aplikacji mają stały dostęp do biletów na wszystkie najważniejsze środki lokalnego transportu, w tym ZTM Warszawa oraz Kolei Mazowieckich. Ze SkyCash można ponadto korzystać w pociągach SKM, w których obowiązuje taryfa przewozowa ZTM. Aplikacja może też służyć m.in. do płatności za domowe rachunki, wypłacania gotówki z bankomatów, doładowywania telefonów na kartę czy kupowania ubezpieczeń turystycznych.

Sprzedaż biletów WKD w aplikacji SkyCash ma charakter pilotażowy i będzie trwała do końca marca. Jeżeli system się sprawdzi, zostanie na stałe wprowadzony do oferty przewoźnika.

Ze SkyCash mogą korzystać osoby, które posiadają telefony komórkowe z systemem operacyjnym iOS, Android lub Windows Phone.

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
płatności mobilne
aplikacje mobilne
bilety elektroniczne

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....