TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

W Białymstoku i Łomży darmowa komunikacja miejska na Wszystkich Świętych
TransInfo.pl - Opublikowano: 30.10.2017 13:51:35
W Białymstoku i Łomży darmowa komunikacja miejska na Wszystkich Świętych

Jak co roku w dniu Wszystkich Świętych w stolicy województwa podlaskiego organizacja ruchu wokół cmentarzy oraz rozkłady kursowania autobusów zmienią się.

Uruchomione zostaną dodatkowe linie autobusowe dojeżdżające do nekropolii, a komunikacja miejska w tym dniu będzie bezpłatna. Podobne rozwiązania wprowadzono w Łomży – bezpłatna komunikacja, W Łomży, 1 listopada również będzie można korzystać z bezpłatnej komunikacji i specjalnej linii autobusowej.

Białystok

Białostocka Komunikacja Miejska:

W dniu Wszystkich Świętych (środa, 1 listopada) korzystanie z wszystkich autobusów Białostockiej Komunikacji Miejskiej będzie bezpłatne.

Autobusy linii regularnych będą kursowały według rozkładów świątecznych.

Uruchomionych zostanie siedem linii specjalnych dowożących do białostockich cmentarzy w godzinach 9.00-17.00 (C1, C2, C3, C4, C5, C6, C7), które będą kursowały co kilka lub kilkanaście minut.

Do cmentarza w Karakulach dojechać będzie można linią 108.

Wszystkie kursy linii 20 w godz. 8.00-18.00 będą przedłużone do cmentarza przy ul. św. A. Boboli

Na linii 103 kursy z przystanku Pałacowa o godz. 9.05, 9.56, 12.23 i 18.09 – zostaną przedłużone do cmentarza w Choroszczy.

Szczegółowe rozkłady jazdy autobusów BKM można będzie znaleźć na stronie www.komunikacja.bialystok.pl w zakładce Rozkłady jazdy- Przyszły rozkład jazdy.

Organizacja ruch wokół nekropolii:

31 października od godz. 13.00 i 1 listopada na fragmentach ulic: W. Raginisa, W. Wysockiego, św. M.M. Kolbego, Krzyżowa i Łącznikowa, Zgoda, Antoniuk Fabryczny, gen. J. Hallera, ks. S. Suchowolca, Plażowa, św. A. Boboli zostanie wprowadzony zakaz zatrzymywania się.

1 listopada zostanie wprowadzony zakaz ruchu na ul. A. Boboli, nie będzie dotyczył autobusów komunikacji miejskiej, taksówek, pojazdów osób niepełnosprawnych i mieszkańców posesji położonych przy tej ulicy.

1 listopada na niektórych ulicach wokół nekropolii pojawi się zakaz skrętu i zostaną wprowadzone pasy ruchu dla autobusów oraz ruch jednokierunkowy.

Na parkingach przy cmentarzach będą wyznaczone i oznakowane miejsca dla pojazdów osób niepełnosprawnych, także taksówki będą miały wyznaczone miejsca postojowe.

Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ.

Łomża


W związku z obchodami dnia Wszytych Świętych, we wtorek 31 października br. około południa, w okolicy cmentarzy wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu, która będzie obowiązywała do 2 listopada do godzin popołudniowych. Tradycyjnie wyznaczone zostały również miejsca handlowe, które będą czynne od 28 października.

Zgodnie z organizacją ruchu wprowadzoną na czas Wszystkich Świętych, przywrócony zostanie ruch na ul. Polowej oraz uruchomiona będzie sygnalizacja świetlna na skrzyżowaniu tej ulicy z Al. Legionów (tylko w dniach 31.10 i 1.11). Wyłączony zostanie jeden pas lewoskrętu z ul. Zawadzkiej w ul. Sikorskiego, zaś na prawym jej pasie, na wysokości cmentarza, będzie możliwość parkowania pojazdów. Na ul. M. Kopernika przywrócony zostanie czasowo ruch jednokierunkowy na odcinku od Al. Legionów do wjazdu na osiedle Bohaterów Monte Cassino, tak jak było przed remontem ul. Polowej. Zmianie ulegnie również miejsce zatrzymywania się autobusów w rejonie cmentarza przy ul. Przykoszarowej. Wszystkich uczestników ruchu drogowego prosimy o zwracanie szczególnej uwagi na znaki drogowe i stosowanie się do poleceń funkcjonariuszy policji, którzy wzmożone działania na drogach rozpoczynają już 27 października.

Lokalizację tymczasowych placów handlowych prezentują poniższe mapki. Przypominamy również o bezpłatnej komunikacji miejskiej i specjalnej linii cmentarnej w dniu 1 listopada br. Szczegóły dostępne są TUTAJ.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Łomża
Białystok
podlaskie
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....