TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Utrudnienia w Warszawie w związku z meczem, biegiem i pracą filmowców
PAP TransInfo.pl - Opublikowano: 02.05.2019 10:43:19
Utrudnienia w Warszawie w związku z meczem, biegiem i pracą filmowców

Stołeczny ratusz informuje, że w majowy weekend oprócz defilady na Wisłostradzie w mieście należy się spodziewać utrudnień w związku z meczem finałowym Pucharu Polski, a także 29. Biegiem Konstytucji 3 Maja. Na Pradze natomiast pracować będą filmowcy.

W czwartkowe popołudnie na PGE Narodowym rozpocznie się finałowy mecz o Puchar Polski, w którym zmierzą się drużyny Jagiellonii Białystok i Lechii Gdańsk. W godz. 14-16 wyłączona z ruchu indywidualnego będzie Saska Kępa. Wjechać na obszar ograniczony ulicami: al. Poniatowskiego, al. Waszyngtona, Międzynarodowa, al. Stanów Zjednoczonych oraz Wał Miedzeszyński będą mogli posiadacze identyfikatorów SK, pojazdy ZTM, taksówki oraz jednoślady. Będzie można natomiast przejechać wiaduktem ul. Saskiej i ul. Brazylijską do al. Stanów Zjednoczonych.

Po zakończeniu meczu (ok. godz. 18) w przypadku, gdy duża grupa kibiców będzie chciała wracać do centrum pieszo, policja może podjąć decyzję o zamknięciu dla ruchu mostu Poniatowskiego i Al. Jerozolimskich pomiędzy rondem de Gaulle'a a rondem Waszyngtona. Jeżeli tak się stanie na objazdy zostaną skierowane tramwaje linii: 7, 9, 22, 24 i 25 oraz autobusy: 102, 111, 117, 146, 147, 158, 166, 507, 517, 521. Zostanie także uruchomiona zastępcza linia autobusowa Z na trasie: pl. Zawiszy – Al. Jerozolimskie – Nowy Świat – Al. Ujazdowskie – Trasa Łazienkowska – most Łazienkowski – Wał Miedzeszyński – Zwycięzców – Saska – al. Waszyngtona – rondo Wiatraczna.

W czwartek i piątek na Stalowej pracować będą filmowcy. W zawiązku z tym już od środy 1 maja na tej ulicy będzie obowiązywał zakaz zatrzymywania się i postoju wraz z tabliczką informującą o możliwości wywiezienia pojazdu na koszt właściciela. W czwartek i piątek Stalowa na odcinku od Inżynierskiej do Konopackiej będzie całkowicie wyłączona z ruchu. Zamknięty odcinek będzie można objechać Ratuszową, 11 Listopada lub Wileńską. Ponadto, na ulicach Małej, Konopackiej i Inżynierskiej zostaną wprowadzone odgraniczenia w parkowaniu.

Podczas pracy filmowców tramwaje linii 23 będą dojeżdżały do pętli Ratuszowa-ZOO, natomiast autobusy linii ZM2 z ulicy Targowej skręcać będą w Wileńską. Na swoją trasę wrócą ulicami Wileńską, Szwedzką i al. Solidarności.

W piątek stołecznymi ulicami przebiegną uczestnicy Biegu Konstytucji 3 Maja. Ma ich być blisko 8 tysięcy. Na potrzeby organizacji startu, mety i miasteczka biegowego od godz. 6 zamknięte będą ulice Hoene-Wrońskiego, Górnośląska (pomiędzy ulicami Hoene-Wrońskiego i Rozbrat) i Rozbrat (od Książęcej). W tym samym czasie zamknięte zostaną drogi dla rowerów wzdłuż al. Hopfera w Parku Agrykola oraz wzdłuż al. Bobkowskiego w parku Rydza-Śmigłego. Pozostałe ulice na trasie biegu będą zamykane od ok. godz. 10, a normalny ruch powróci na nie ok. godz. 13.00.

Uczestnicy biegu, który jest pierwszym w tym roku zaliczanym do Warszawskiej Triady Biegowej (Bieg Konstytucji 3 Maja, Bieg Powstania Warszawskiego i Bieg Niepodległości) wystartują o godz. 11 z al. Hopfera w parku Agrykola i pobiegną: Łazienkowską, Czerniakowską (jezdnia w kierunku Wilanowa), Szwoleżerów, Agrykola, Al. Ujazdowskimi (wschodnia część pl. Na Rozdrożu oraz obydwie jezdnie do pl. Trzech Krzyży; z al. Szucha i z Trasy Łazienkowskiej możliwy będzie skręt w prawo w kierunku Mokotowa lub w Koszykową), Matejki, Wiejską, Piękną, Górnośląską, Myśliwiecką, Hoene-Wrońskiego, Rozbrat do mety ustawionej przy skrzyżowaniu z Szarą. Biegowi głównemu będą towarzyszyły zmagania dzieci - Bieg z Maskotką. Jej uczestnicy wystartują z parku Agrykola o godz. 10.30 i pobiegną ulicami: Hoene-Wrońskiego, Górnośląską i Rozbrat.

W związku ze zmaganiami od godz. 6 autobusy linii 108, 162 i 171, jadąc w kierunkach Metra Wilanowska, EC Siekierki i Torwaru, z pl. Trzech Krzyży pojadą Al. Ujazdowskimi, Trasą Łazienkowską, Solec. W przeciwnych kierunkach ich trasy objazdowe wyznaczono ulicami Myśliwiecką, Piękną, Al. Ujazdowskimi. Natomiast tylko w czasie biegu, w godz. 10.00-12.30, swoje trasy zmienią autobusy linii: 105, 107, 108, 114, 116, 118, 127, 141, 159, 162, 166, 171, 180, 185, 187, 195, 222, 400 i 503.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu można znaleźć na stronach: www.infoulice.um.warszawa.pl i www.facebook.com/infoulice. Natomiast szczegółowe informacje na temat zmian w kursowaniu stołecznej komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie www.ztm.waw.pl.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Warszawa
ZTM Warszawa
linia
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....