TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

UITP zaprasza do Montrealu [FILM]
TransInfo.pl - Opublikowano: 15.12.2015 10:19:39
UITP zaprasza do Montrealu

Kolejny światowy kongres UITP (Międzynarodowej Unii Transportu Publicznego) odbędzie w 2017 r. w kanadyjskim Montréals Palais de Congres. Zapraszamy na pierwszy filmowy zwiastun tej imprezy:

Organizowany co dwa lata Kongres UITP (oraz towarzysząca mu Wystawa) w 2017 r. odbędzie się w Montrealu. W dniach 15-17 maja do tego kanadyjskiego miasta zjadą się przedstawiciele branży transportu publicznego z całego świata.

To wyjątkowe wydarzenie w branżowym kalendarzu.

Podczas Kongresu będą omawiane zarówno kwestie transportu miejskiego, jak i regionalnego, natomiast Wystawa pozwoli zorientować się wszystkim gościom w najnowszych produktach i usługach w zakresie zbiorowej komunikacji. A oto 6 najważniejszych powodów, aby w tym roku uczestniczyć w spotkaniu UITP:

1. Kluczowe tematy dla branży. W Mediolanie będzie mowa m.in. o zarządzaniu ryzykiem, elektrycznych autobusach, zaangażowaniu obywateli i pracowników, strategicznym planowaniu, inteligentnych miastach.

2. Znani eksperci w swojej dziedzinie. Kongres UIPT to naprawdę globalne spotkanie branży transportu publicznego, gdzie prelegenci z całego świata, przedstawiciele władz, operatorów i przemysłu przedstawią swoje doświadczenia.

3. Wszystkie rodzaje transportu miejskiego i regionalnego na całym świecie. To jedyna na świecie impreza, która obejmuje wszystkie rodzaje transportu miejskiego i regionalnego, które łączy zarówno wspólna Wystawa, jak i merytoryczny program na sesjach plenarnych Kongresu.

4. Coraz wyższa frekwencja. Mimo kryzysu i budżetowych ograniczeń firmy coraz licznej uczestniczą w Wystawie. O tym świadczy coraz większa sprzedaż powierzchni wystawienniczej, która wzrosła o 8-12% w porównaniu do 2007 r.

5. Forum doświadczeń. Podczas organizowanych podczas Kongresu i Wystawy paneli dyskusji będzie można dowiedzieć się o najnowszych innowacjach, a także poznać z bliska innowatorów jutra.

6. Nowe znajomości. Spotkanie UIPT w Mediolanie to także dobra okazja to zacieśnia więzów towarzyskich z przedstawicielami branży transportu publicznego z całego świata i stworzenia długotrwałych relacji zawodowych.

UITP to międzynarodowe stowarzyszenie transportu publicznego, do którego należy ponad 1 300 przedsiębiorstw na całym świecie. W Unii Europejskiej UITP reprezentuje interesy ponad 400 miejskich, podmiejskich i regionalnych operatorów transportu publicznego i władz ze wszystkich państw członkowskich i utrzymuje kontakt z instytucjami UE, jak również innymi organizacjami.

Unia promuje ideę miast przyjaznych dla ludzi, w których jest miejsce zarówno na transport publiczny, jak i prywatny, w których pasażerowie podejmują decyzje na podstawie pełnych informacji, a władze wdrażają koncepcję ekologicznej mobilności. Transport publiczny wysokiej jakości to fundament miast, w których żyje się dobrze, i których mieszkańcy odnoszą sukcesy gospodarcze i społeczne.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
UITP
Montreal
konferencja
wystawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....