TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

UITP zaprasza do Montrealu [FILM]
TransInfo.pl - Opublikowano: 15.12.2015 10:19:39
UITP zaprasza do Montrealu

Kolejny światowy kongres UITP (Międzynarodowej Unii Transportu Publicznego) odbędzie w 2017 r. w kanadyjskim Montréals Palais de Congres. Zapraszamy na pierwszy filmowy zwiastun tej imprezy:

Organizowany co dwa lata Kongres UITP (oraz towarzysząca mu Wystawa) w 2017 r. odbędzie się w Montrealu. W dniach 15-17 maja do tego kanadyjskiego miasta zjadą się przedstawiciele branży transportu publicznego z całego świata.

To wyjątkowe wydarzenie w branżowym kalendarzu.

Podczas Kongresu będą omawiane zarówno kwestie transportu miejskiego, jak i regionalnego, natomiast Wystawa pozwoli zorientować się wszystkim gościom w najnowszych produktach i usługach w zakresie zbiorowej komunikacji. A oto 6 najważniejszych powodów, aby w tym roku uczestniczyć w spotkaniu UITP:

1. Kluczowe tematy dla branży. W Mediolanie będzie mowa m.in. o zarządzaniu ryzykiem, elektrycznych autobusach, zaangażowaniu obywateli i pracowników, strategicznym planowaniu, inteligentnych miastach.

2. Znani eksperci w swojej dziedzinie. Kongres UIPT to naprawdę globalne spotkanie branży transportu publicznego, gdzie prelegenci z całego świata, przedstawiciele władz, operatorów i przemysłu przedstawią swoje doświadczenia.

3. Wszystkie rodzaje transportu miejskiego i regionalnego na całym świecie. To jedyna na świecie impreza, która obejmuje wszystkie rodzaje transportu miejskiego i regionalnego, które łączy zarówno wspólna Wystawa, jak i merytoryczny program na sesjach plenarnych Kongresu.

4. Coraz wyższa frekwencja. Mimo kryzysu i budżetowych ograniczeń firmy coraz licznej uczestniczą w Wystawie. O tym świadczy coraz większa sprzedaż powierzchni wystawienniczej, która wzrosła o 8-12% w porównaniu do 2007 r.

5. Forum doświadczeń. Podczas organizowanych podczas Kongresu i Wystawy paneli dyskusji będzie można dowiedzieć się o najnowszych innowacjach, a także poznać z bliska innowatorów jutra.

6. Nowe znajomości. Spotkanie UIPT w Mediolanie to także dobra okazja to zacieśnia więzów towarzyskich z przedstawicielami branży transportu publicznego z całego świata i stworzenia długotrwałych relacji zawodowych.

UITP to międzynarodowe stowarzyszenie transportu publicznego, do którego należy ponad 1 300 przedsiębiorstw na całym świecie. W Unii Europejskiej UITP reprezentuje interesy ponad 400 miejskich, podmiejskich i regionalnych operatorów transportu publicznego i władz ze wszystkich państw członkowskich i utrzymuje kontakt z instytucjami UE, jak również innymi organizacjami.

Unia promuje ideę miast przyjaznych dla ludzi, w których jest miejsce zarówno na transport publiczny, jak i prywatny, w których pasażerowie podejmują decyzje na podstawie pełnych informacji, a władze wdrażają koncepcję ekologicznej mobilności. Transport publiczny wysokiej jakości to fundament miast, w których żyje się dobrze, i których mieszkańcy odnoszą sukcesy gospodarcze i społeczne.


WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
UITP
Montreal
konferencja
wystawa

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....