TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Uber Transit zintegruje miejski transport
- Opublikowano: 02.10.2019 11:30:15
Uber Transit zintegruje miejski transport

Uber zmienia się na naszych oczach. Prezes firmy Dara Khosrowshahi chce, aby Uber stał się czymś na wzór systemu operacyjnego, wspierającego nasze codzienne życie.

Docelowo Uber ma być platformą pierwszego wyboru dla przemieszczających się po mieście, pozwalającą zamówić dowolny środek transportu lub zapłacić za bilety w komunikacji publicznej. Teraz Uber wprowadza kolejne, ważne zmiany w zakresie swojego flagowego produktu, wzmacniając funkcje bezpieczeństwa, podnosząc komfort użytkowników i kierowców oraz wpływając na usprawnienie ruchu w miastach i na miejską mobilność w ogóle, dzięki dużym zbiorom danych.

Uber ewoluował: z aplikacji do zamawiania przejazdów staje się stopniowo platformą multimodalną, oferującą dostęp do wielu usług - od jedzenia w dostawie, po rowery elektryczne i hulajnogi.

Uber Transit

Uber w ramach nowej generacji swojej  aplikacji podjął kroki na rzecz jeszcze lepszego partnerstwa z miastami i regionami. To wprowadzenie opcji Uber Transit w San Francisco, Meksyku i Paryżu, a także 7 kolejnych miastach (na każdym kontynencie!) do końca roku. Dzięki temu systemy transportu publicznego największych miast zostaną zintegrowane.

Uber integrator

W ramach nowej generacji, Uber ogłosił także szereg innowacyjnych funkcji w zakresie przejazdów współdzielonych. To m.in.:

  • Powiadomienia dotyczące ścieżek rowerowych (ang. bike lane alerts). Do końca października użytkownicy z ponad 200 miast na całym świecie otrzymają powiadomienie w aplikacji w przypadku, w którym ich kurs będzie się kończył w pobliżu ścieżki rowerowej. Uber ma nadzieję, że ta opcja pomoże zwiększyć bezpieczeństwo wszystkich i zwrócić szczególną uwagę użytkowników kończących kursy na rowerzystów, zanim otworzą drzwi.

  • Zweryfikuj Swój Przejazd (ang. Verify Your Ride). Aby mieć pewność, że użytkownik wsiada do odpowiedniego samochodu, od dziś może on otrzymać unikalny 4-cyfrowy kod PIN, który powinien przekazać ustnie kierowcy. Kierowca będzie mógł rozpocząć podróż w aplikacji dopiero po wprowadzeniu prawidłowego kodu PIN. Uber pracuje również nad nowym rozwiązaniem, wykorzystującym fale ultradźwiękowe do automatycznego weryfikowania, czy dany użytkownik znajduje się odpowiednim aucie, bez potrzeby podawania kodu PIN.

  • Raportowanie w trakcie podróży (ang. On-Trip Reporting). Użytkownik nie będzie już musiał czekać do momentu, aż wysiądzie z samochodu, żeby zgłosić nieprawidłowość Uberowi. Wkrótce w aplikacji w zestawie narzędzi bezpieczeństwa pod nazwą “Zgłoś zdarzenie" (ang. Report Safety Incident) pojawi się nowa opcja. Będzie ona oznaczona niebieską ikoną tarczy i pozwoli zgłosić problem z bezpieczeństwem podczas podróży. Zespół Ubera ds. bezpieczeństwa skontaktuje się z użytkownikiem po jej zakończeniu.

  • Napisz na numer 112. W zeszłym roku Uber dodał w swojej aplikacji przycisk bezpieczeństwa, żeby w razie nagłego wypadku połączyć użytkowników i kierowców bezpośrednio z numerem 112. Uber dodaje teraz opcję wysyłania SMS-a na ten numer w miastach, w których działa aplikacja, automatycznie przygotowując wiadomość tekstową, zawierającą szczegóły przejazdu, takie jak marka, model i numer rejestracyjny samochodu oraz lokalizacja, dzięki czemu operatorzy 112 będą mogli szybko zareagować.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
apka
Uber

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....