TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Tydzień Mobilności 2017 w Łodzi - sztuka wspiera komunikację
TransInfo,pl - Opublikowano: 15.09.2017 11:11:49
Tydzień Mobilności 2017 w Łodzi - sztuka wspiera komunikację

Artystyczne przejścia dla pieszych, zabytkowe tramwaje, parking bez aut, muzyczny tramwaj, stojaki na rowery i panel dyskusyjny. To główne atrakcje tygodnia mobilności w Łodzi.

Sprawdź, co będzie się działo w Łodzi podczas Europejskiego Tygodnia Zrównoważonego Transportu 2017:

15.09 PIĄTEK – Parking Day - szukajcie nas od 11 do 17 pod Urzędem Marszałkowskim. Przygotowaliśmy atrakcje dla szkół, które chciałyby dowiedzieć się czegoś więcej o transporcie. Rowerowi mieszkańcy Łodzi będą mogli w tym czasie oznakować swoje pojazdy dzięki Straży Miejskiej.

16.09 SOBOTA – Fundacja Normalne Miasto Fenomen zorganizuje przejazd rowerowy wraz z plenerowym wydarzeniem.

Natomiast dla pasażerów MPK uruchomiony zostanie Open Payment System, dzięki któremu na trasie W-Z zapłacimy tylko tyle ile przejechaliśmy przystanków. Więcej o projekcie znajdziecie na stronie MPK. Zapraszamy również na Muzyczną Podróż Tramwajem na trasie z Łodzi do Zgierza.

17.09 NIEDZIELA – Czy to rowerem czy pieszo – będzie można pokonać dwie trasy tematyczne – po to by lepiej poznać infrastrukturę rowerową lub wyjątkowe miejsca na miejskie spacery. Na przejazd, czy na spacer zapraszamy od dowolnej porze. Wkrótce zamieścimy informacje o trasie.

Miłośnicy zabytkowych tramwajów będą mogli skorzystać z dnia otwartego na terenie Zajezdni Muzealnej Brus. Również tego dnia ostatni raz wyjedzie na trasę Tramwajowa Linia Turystyczna kursująca z Łodzi do Konstantynowa Łódzkiego. Wydarzenia organizuje Klub Miłośników Starych Tramwajów.

Dodatkowo swój sezon zakończy AnimalBus w którym właściciele psów będą mieli możliwość bezpłatnego zaczipowania swoich czworonogów oraz zdobycia informacji na temat przewozu zwierząt w autobusach i tramwajach.

18.09 PONIEDZIAŁEK – Mamy nadzieję, że będzie to dobry poniedziałek dla rowerzystów – szczegóły przekażemy razem z początkiem tygodnia.

19.09 WTOREK – Sekretariaty łódzkich szkół oraz harcerscy liderzy otrzymają paczkę pełną pomysłów na przeprowadzenie zajęć tematycznych związanych z zrównoważonym transportem. Mamy nadzieję, że chętnie z nich skorzystają, a dzieci i młodzież będą mogły poszerzyć bądź nabyć wiedzę o zrównoważonym transporcie.

20.09 ŚRODA - MPK świętuje dzień kontrolera i przygotowało drobne atrakcje dla wszystkich pasażerów.

O 18:00 Kluby Liberalne zapraszają do debaty na temat zrównoważonego transportu. Zastanowimy się nad tym, czy interesy kierowców, pieszych, rowerzystów i pasażerów komunikacji miejskiej możemy pogodzić. Na spotkanie zapraszamy do klub 6. Dzielnica przy Piotrkowskiej 102.

22.09 PIĄTEK, czyli DZIEŃ BEZ SAMOCHODU! Każdy posiadacz dowodu rejestracyjnego może tego dnia podróżować komunikacją miejską bez biletu.

Wystarczy dowód rejestracyjny samochodu i można zabrać ze sobą tyle osób na ile zarejestrowany jest pojazd. Wszystkich zachęcamy aby wybrali się do pracy, szkoły, czy na spotkanie – pieszo, rowerem, tramwajem, autobusem, czy hulajnogą. Dodatkowo każdy łodzianin może dołączyć do organizowanej przez MPK-Łódź akcji "Łączy nas Krew" i otrzymać upominek.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
ETZT
akcja
MPK Łódź

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....