TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Transportowe Nagrody na Kongresie UITP
UITP, WWW.UITP.ORG - Opublikowano: 30.07.2009 20:08:59
Transportowe Nagrody na Kongresie UITP

Podczas tegorocznego, 58. Kongresu UITP we Wiedniu zostały wręczone liczne nagrody zarówno dla producentów taboru transportu publicznego, jak i operatorów komunikacji miejskiej. Pierwszego dnia imprezy (8 czerwca) zostały przyznane wyróżnienia dla firm, które najlepiej wykorzystały tegoroczną Wystawę UITP we Wiedniu. Nagrodę UITP za całościowy projekt dla transportu publicznego (zaczynający się od innowacyjnego taboru a kończąc na rozwiązaniach z zakresu IT) osobiście odebrał Dr Hans-Jörg Grundmann, CEO Siemens Mobility Division. Pamiątkowy dyplom wręczył mu Dr Michael Lichtenegger, szef firmy transportowej Wiener Linien i Dr. Hans Rat, sekretarz UITP.

Nagroda za najlepszą kampanię marketingową została przyznana firmie Bombardier, która zdaniem UITP najlepiej wykorzystała wiedeński Kongres do promocji swoich produktów, a także do rozpropagowania misji zbiorowego transportu. Dyplom odebrał Sharon Christians, dyrektor działu komunikacji Bombardier Transportation.

Nagrody dla operatorów

Kolejnego dnia UITP przyznało nagrody dla operatorów komunikacji publicznej z całego świata. Można powiedzieć, że był to prawdziwy finał najlepszych praktyk z zakresu transportu zbiorowego. W kategorii ?Akcje Kulturalne?główną nagrodę otrzymało Londyńskie Metro (TfL) za projekt ?Art on the Underground', czyli ?World class art for Word class Tube?. Więcej o tym projekcie napiszemy w kolejnym wydaniu TransInfo. Nagrodę odebrała Mrs Tamsin Dillon z London Underground.

11 czerwca odbyła się ceremonia wręczenia nagród w ramach konkursu promującego rozwiązania komunikacyjne dla młodzieży. UITP mocno wspiera tego typu projekty, widząc tutaj przyszłość rozwoju komunikacji miejskiej. Nagrodę specjalną w ramach ?Youth Awards?otrzymała firma Delhi Integrated Multi Modal Transit System (DIMTS) z Indii za system wydzielonych pasów dla autobusów w ramach systemu BRT. Dyplom odebrał Jaspal Singh, koordynator projektów DIMTS. O systemie z Delphi napiszemy w najbliższym wydaniu TransInfo.

W kategorii ?Najlepszych praktyk zawodowych?nagrodę UITP przyznało Sao Paulo Metro z Brazylii za stworzenie 400 innowacyjnych miejsc pracy dla młodych ludzi i to w bardzo krótkim okresie czasu. Nagrodę odebrała Mrs.Valeria Cabral.

Nagrodę specjalną za kampanię na rzecz promowania odwagi cywilnej wśród młodych ludzi i tym samym podnoszenie poziomu bezpieczeństwa w środkach komunikacji miejskiej otrzymał operator z Lipska (Leipziger Verkehrsbetriebe - LVB). Nagrodę odebrali Christof Bunke i Nadin Kroker, odpowiedzialni za wdrożenie kampanii. W najbliższym wydaniu TransInfo postaramy się przybliżyć ten projekt, który na pewno bardzo przydałby się w polskiej rzeczywistości.

Nagroda w kategorii najlepszy marketingowo projekt trafiła do paryskiego RATP za ?Imagine R card?, czyli specjalny bilet dla osób poniżej 26, który już znalazł 70,000 nabywców! Dyplom odebrał Patrick Vautier, szef marketingu RATP. W najbliższym wydaniu TransInfo także przedstawiamy bliżej ten projekt.

W zakresie Edukacji i Kultury za najlepszy projekt uznano działalność CUTCSA z Montevideo w Urugwaju, które prowadzi kilkanaście rozmaitych aktywności na polu edukacji i zdrowego trybu życia . Nagrodę odebrał Alvaro Santiago i Ruben Reira, autorzy projektu ?Rock' n ruedas'.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
UITP
nagroda

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....