TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Transport i Ticketing Central & Eastern Europe 2015
TTCEP - Opublikowano: 29.08.2015 19:46:33
Transport i Ticketing Central & Eastern Europe 2015

7 i 8  października 2015, w warszawskim hotelu InterContinental odbędzie się konferencja  Transport i Ticketing Central & Eastern Europe, podczas której zaprezentowane zostaną osiągniecia w światowych systemach biletowych. Dla firm transportowych, instytucji rządowych i zarządu miasta wstęp jest wolny. Gospodarzem tegorocznych konferencji jest ponownie ARRIVA Poland.  Polskie Ministerstwo Rozwoju i Infrastruktury będzie Patronem Honorowym.
W tym wydarzeniu weźmie udział 250 delegatów z  ponad 30 krajów,  aby rozważyć postęp w obszarze tzw. ?smart ticketing and transit?  (szybka sprzedaż biletów i tranzyt) i ocenić, jak takie usprawnienie wpłynie  na  podróże pasażerskie w przyszłości.
W konferencji m.in. głos zabiorą przedstawiciele Ministerstwa Infrastruktury i Rozwoju w Polsce, a w panelowej dyskusji poprowadzonej przez  Damiana Gabrowskiego, Dyrektora Naczelnego ?Arriva Trains? w Polsce, będziemy dyskutować na  temat, czy zastosowanie ?smart ticketing" powinno być obowiązkowe czy dowolne w Polsce.
Z kolei Marcin Ruciński, szef sekcji taryf w ZTM Warszawa zaprezentuje ?case study? na temat identyfikacji sposobów poprawy  wygody  pasażerów używających mobile ticketing.  Andrea Cobelle, szef Działu Informacji ATV SRL opowie o bezpiecznej podroży w ramach prezentacji ?Zabezpieczenie informacji to dbałość o bezpieczeństwo pasażerów?.
Następne wystąpienia poświęcone będą systemom biletowym w Warszawie oraz w Weronie, prezentując korzyści dla pasażerów i turystów. Pozwoli to na gruntowne i  szczegółowe  zrozumienie najnowszych technologii, które tworzą infrastrukturę ?transport ticketing?.
W konferencji wezmą również udział reprezentanci organizacji takich jak INNOVALUE Management, Finance, Masabi, RAPT DEV i Białostocka Komunikacja Miejska, partnerzy i sponsorzy to OSPT Alliance, Calypso Networks Association, Vix Technology, Parkeon i Thales.
Konferencji  towarzyszyć będzie wystawa ponad 20 stoisk, co stworzy okazję dla delegatów, aby zapoznać się z najnowszymi  technologiami z "pierwszej ręki"  oraz  spotkać  aktualnych i przyszłych współpracowników.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
TTCEP
karta miejska
bilety
wystawa
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....