TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

TRANSEXPO 2016: Trapeze i autorski system biletowy
- Opublikowano: 03.10.2016 17:11:32 6 komentarzy
TransExpo 2016: Trapeze i autorski system biletowy

Obok najnowocześniejszych autobusów podczas Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego w Targach Kielce, będzie można także zobaczyć najlepsze wyposażenie pojazdów. Przykładem technologicznego zaawansowania prac i nowatorskiego myślenia kadry inżynierskiej firmy Trapeze jest autorski system biletowy ComfoAccess® działający w technologii Be-in/Be-out.

System ten jest następcą systemów Check-in/Check-out i oferuje automatyczną detekcję karty w pojeździe, bez potrzeby jakiejkolwiek akcji ze strony pasażera. System ComfoAccess® oferuje wiarygodne i precyzyjne informacje o więźbie ruchu, głównych miejscach przesiadkowych oraz umożliwia elastyczne i dynamiczne dostosowanie oferty do potrzeb klientów.

Eliminuje problemy charakterystyczne dla systemu Check-in/Check-out, takich jak zaburzenie potoków pasażerskich podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu, które obniżały komfort podróży pasażera. Specjalna karta, wielkością odpowiadająca karcie kredytowej, daje właścicielowi ogromną wygodę. Pozwala na pełną swobodę korzystania z komunikacji bez potrzeby "odbijania" jej, czy zastanawiania się nad taryfą przejazdu.

System biletowy ComfoAccess®to kolejny przykład, że nowoczesne technologie firmy Trapeze to korzyść zarówno dla właściciela systemu, jak i jego klientów tj. pasażerów.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Trapeze
Transexpo
targi
bilet
 • Napro – 03.10.2016

  Ciekawy pomysł, o ile jest dopracowany. Na przykład w zatłoczonym autobusie zdarza się czasem, że na przystanku trzeba wyjść, by wypuścić innych pasażerów, a potem znowu wsiąść z powrotem. Jeśli takie sytuacje nie są traktowane jako zakończenie i rozpoczęcie nowej podróży, to ok

 • volferssj – 03.10.2016

  @Napro: To o wyjściu z wozu... niestety myślę, że traktuje jak koniec podróży. Czyli wychodzi drożej (albo wychowuje lepiej niż "weźże się przesuń").

 • www – 04.10.2016

  A co będzie jak włożę kartę w aluminium? Przecież takie zabezpieczenia istnieją dla kart prepaid. Skąd będę wiedział, że system nie odczytał karty? To będzie jazda na gapę? Jeżeli nie to wszyscy będą tak robić. Z drugiej strony jaką będziemy mieli pewność, że system nie odczytał innych kart, których odczytywać nie ma prawa?Ciekawi mnie coś innego, a mianowicie, czy system będzie bezpieczny dla każdego pasażera.

 • Józef – 05.10.2016

  Widziałem prezentacje tej firmy - i rozwiązanie wydaje się mieć ręce i nogi. Generalnie opłata jest naliczana, gdy karta jest w środku pojazdu, kiedy on się porusza między przystankami, a nie w momencie wejścia do pojazdu. Potem poszczególne przejazdy międzyprzystankowe są łączone w całą podróż. Co do odczytu karty - może ona posiadać wyświetlacz eink, który informuje, że karta została wykryta i opłata jest naliczana.

 • dupars – 05.10.2016

  Fajny system. Działa już gdzieś? Jakieś testy? referencje?

 • kris – 05.10.2016

  Z tego, co słyszałem na ostatniej prezentacji tego produktu to był on testowany w Szwajcarii i Niemczech, zdobył nawet certyfikat, jakości kolei Szwajcarskich. Obecnie trwa pilot tego wdrożenia w Polsce w Zielonej Górze. Może coś więcej dowiemy się na targach.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....