TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

 • Start
 • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

TRANSEXPO 2016: Trapeze i autorski system biletowy
- Opublikowano: 03.10.2016 17:11:32 6 komentarzy
TransExpo 2016: Trapeze i autorski system biletowy

Obok najnowocześniejszych autobusów podczas Międzynarodowych Targów Transportu Zbiorowego w Targach Kielce, będzie można także zobaczyć najlepsze wyposażenie pojazdów. Przykładem technologicznego zaawansowania prac i nowatorskiego myślenia kadry inżynierskiej firmy Trapeze jest autorski system biletowy ComfoAccess® działający w technologii Be-in/Be-out.

System ten jest następcą systemów Check-in/Check-out i oferuje automatyczną detekcję karty w pojeździe, bez potrzeby jakiejkolwiek akcji ze strony pasażera. System ComfoAccess® oferuje wiarygodne i precyzyjne informacje o więźbie ruchu, głównych miejscach przesiadkowych oraz umożliwia elastyczne i dynamiczne dostosowanie oferty do potrzeb klientów.

Eliminuje problemy charakterystyczne dla systemu Check-in/Check-out, takich jak zaburzenie potoków pasażerskich podczas wsiadania i wysiadania z pojazdu, które obniżały komfort podróży pasażera. Specjalna karta, wielkością odpowiadająca karcie kredytowej, daje właścicielowi ogromną wygodę. Pozwala na pełną swobodę korzystania z komunikacji bez potrzeby "odbijania" jej, czy zastanawiania się nad taryfą przejazdu.

System biletowy ComfoAccess®to kolejny przykład, że nowoczesne technologie firmy Trapeze to korzyść zarówno dla właściciela systemu, jak i jego klientów tj. pasażerów.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Trapeze
Transexpo
targi
bilet
 • Napro – 03.10.2016

  Ciekawy pomysł, o ile jest dopracowany. Na przykład w zatłoczonym autobusie zdarza się czasem, że na przystanku trzeba wyjść, by wypuścić innych pasażerów, a potem znowu wsiąść z powrotem. Jeśli takie sytuacje nie są traktowane jako zakończenie i rozpoczęcie nowej podróży, to ok

 • volferssj – 03.10.2016

  @Napro: To o wyjściu z wozu... niestety myślę, że traktuje jak koniec podróży. Czyli wychodzi drożej (albo wychowuje lepiej niż "weźże się przesuń").

 • www – 04.10.2016

  A co będzie jak włożę kartę w aluminium? Przecież takie zabezpieczenia istnieją dla kart prepaid. Skąd będę wiedział, że system nie odczytał karty? To będzie jazda na gapę? Jeżeli nie to wszyscy będą tak robić. Z drugiej strony jaką będziemy mieli pewność, że system nie odczytał innych kart, których odczytywać nie ma prawa?Ciekawi mnie coś innego, a mianowicie, czy system będzie bezpieczny dla każdego pasażera.

 • Józef – 05.10.2016

  Widziałem prezentacje tej firmy - i rozwiązanie wydaje się mieć ręce i nogi. Generalnie opłata jest naliczana, gdy karta jest w środku pojazdu, kiedy on się porusza między przystankami, a nie w momencie wejścia do pojazdu. Potem poszczególne przejazdy międzyprzystankowe są łączone w całą podróż. Co do odczytu karty - może ona posiadać wyświetlacz eink, który informuje, że karta została wykryta i opłata jest naliczana.

 • dupars – 05.10.2016

  Fajny system. Działa już gdzieś? Jakieś testy? referencje?

 • kris – 05.10.2016

  Z tego, co słyszałem na ostatniej prezentacji tego produktu to był on testowany w Szwajcarii i Niemczech, zdobył nawet certyfikat, jakości kolei Szwajcarskich. Obecnie trwa pilot tego wdrożenia w Polsce w Zielonej Górze. Może coś więcej dowiemy się na targach.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....