TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Taniej za bilety dzięki mPay
MPAY Łukasz Bardyszewski, TL, Transinfo - Opublikowano: 29.06.2017 14:14:48
Nawet kilkadziesiąt tysięcy biletów za złotówkę

W wybranych miastach bilety komunikacji miejskiej są do kupienia po rekordowo niskich cenach - za pośrednictwem aplikacji mPay i portfela Masterpass

System płatności mPay zbija ceny biletów. Dzięki promocji zorganizowanej wspólnie z Mastercard pasażerowie mogą kupować je za symboliczne 1 zł. Warunkiem jest dokonanie zakupu w aplikacji mPay, z wykorzystaniem portfela cyfrowego Masterpass. Celem inicjatywy jest zachęcenie użytkowników komórek do tej wygodnej formy płatności bez kolejek i poszukiwania drobnych.

Bilety za złotówkę to zachęta do zmiany przyzwyczajeń związanych z płatnościami za podróżowanie – mówi Maciej Orzechowski, prezes mPay. Wystarczy 1 zakup przez komórkę, aby spowodować przejście na tę formę płatności już na zawsze. Wygoda i szybkość tego rozwiązania jest po prostu bezkonkurencyjna – dodaje Orzechowski.

Nasze badania rynkowe potwierdzają, że Polacy coraz chętniej korzystają ze swoich telefonów do kupowania cyfrowych usług i mobilnego płacenia, ponieważ wierzą, że jest to szybkie, wygodne i bezpieczne. Te 3 kluczowe zalety oferuje Masterpass, dzięki któremu płacenie kartą w sieci i w aplikacjach jest prostsze niż wykonanie przelewu. Mastercard zapewnia też najwyższe standardy bezpieczeństwa, które w przypadku mPay Wallet, oprócz zwyczajowych zabezpieczeń, obejmują też uwierzytelniane mPIN-em, czyli 4-cyfrowym kodem nadawanym przez właściciela karty – mówi Aleksander Naganowski, dyrektor ds. rozwoju nowego biznesu w polskim oddziale Mastercard Europe.

Do 31 grudnia 2017 r.

mPay - najdłużej działająca w Polsce aplikacja do płatności komórką - pozwala kupować bilety komunikacji publicznej w kilkudziesięciu miastach, m.in. w Warszawie, Krakowie, Łodzi i Poznaniu. Dzięki trwającej obecnie akcji pasażerowie mogą płacić za przejazdy 1 zł. Celem promocji, którą mPay organizuje wspólnie z Mastercard, jest zachęcenie użytkowników do kupowania biletów telefonem komórkowym, za pomocą karty płatniczej zarejestrowanej w Masterpass, dostępnym w aplikacji mPay pod nazwą mPay Wallet.

Z tańszych przejazdów mogą korzystać użytkownicy mPay, którzy kupują bilety przy użyciu karty płatniczej zarejestrowanej w mPay Wallet. Promocją objęte są bilety jednorazowe i czasowe do 90 min., których cena nie przekracza 9 zł. Rabat zostanie naliczony automatycznie podczas każdej transakcji zrealizowanej w czasie trwania akcji.

Karty płatnicze z logo różnych banków i organizacji płatniczych można podłączyć do mPay w dowolnym momencie, bezpośrednio z poziomu aplikacji. W tym celu wystarczy wejść do zakładki "Karty płatnicze" i założyć swój mPay Wallet. Można również skorzystać ze strony internetowej.

Z kolei Masterpass to usługa Mastercard pozwalająca klientowi zarejestrować karty płatnicze w cyfrowym portfelu dostępnym pod marką wydawcy, np. w mPay Wallet. Wybierając metodę płatności Masterpass, użytkownik nie musi każdorazowo wpisywać danych karty płatniczej, a jedynie wybrać dowolną z kart zapisanych w portfelu. Dzięki zastosowaniu zaawansowanych zabezpieczeń dane kart płatniczych zapisanych w Masterpass są w pełni bezpieczne. Nie są one też udostępniane sprzedawcom. Tej metody płatności można używać w sklepach internetowych i aplikacjach mobilnych na całym świecie, tam gdzie widoczne jest logo Masterpass.

Aplikacja mPay jest darmowa i dostępna na telefony z Androidem, iOS i Windows Phone. Promocja będzie trwała do 31 grudnia lub do wyczerpania przeznaczonych na nią środków (80 tys. zł).

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Bilety telefoniczne
aplikacje mobilne
bilety elektroniczne

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....