TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Szczecinecka Karta Miejska
UM SZCZECINEK - Opublikowano: 02.12.2015 23:43:26
Karta miejska w Bydgoszczy, fot. UM Szczecinek

Możliwe, że już w przyszłym roku tzw. Szczecinecka Miejska Karta zastąpi tradycyjne bilety autobusowe. Idea wprowadzenia takiego produktu, wbrew pozorom, wcale nie jest nowa. Już kilka lat temu miasto podjęło starania, aby stworzyć na wzór Krakowa, Warszawy czy kilku innych miast tzw. Szczecinecką Kartę Miejską. Mimo najszczerszych chęci pomysł na jakiś czas powędrował na półkę z odłożonymi projektami, ale ostatnio wznowiono nad nim pracę.

Po sukcesie, jaki odniosło wprowadzenie Karty Seniora, postanowiliśmy zaryzykować - mówi prezes Komunikacji Miejskiej - Tomasz Merk. Założenia Szczecineckiej Karty Miejskiej (SKM-ki) są bardzo proste ? optymalizacja korzystania z usług, jakie oferowane są przez miasto. Posiadanie takiej karty ułatwiłoby mieszkańcom zintegrowany dostęp do usług komunikacyjnych, rozrywkowych czy sportowo-rekreacyjnych. Jeżeli udałoby się zainteresować tym produktem podmioty prywatne, karta upoważniałaby również do szeregu atrakcyjnych zniżek zakupowych, funkcjonując na zasadach coraz popularniejszych w naszym kraju kart lojalnościowych.

Nad szczegółami całego przedsięwzięcia pracuje Komunikacja Miejska. Do pracy nad projektem włączyły się również Samorządową Agencją Promocji i Kultury oraz spółka Aqua-Tur. Zależy nam na tym, aby przy pomocy takiej karty można było, po odpowiednim jej doładowaniu, płacić w autobusie za bilet, wypożyczać przy jej pomocy rowery miejskie, sprzęt pływający, opłacać wejścia na basen oraz do kina - stwierdził w rozmowie szef Komunikacji Miejskiej.

Docelowo ma ona zostać także zintegrowana z 26 lub 30 wypożyczalniami rowerów, które zostaną usytuowane w sąsiedztwie przystanków autobusowych.

Czy uda się zrealizować te ambitne plany jeszcze w 2016 roku, trudno powiedzieć. Na pewno będzie to produkt, który ułatwi życie nie tylko mieszkańcom naszego miasta, ale i zorganizowanym grupom turystycznym, które przybywają do Szczecinka w sezonie letnim.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Szczecinek
karta miejska
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....