TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Sylwestrową komunikacją na Stadion Śląski
PAP TransInfo.pl - Opublikowano: 30.12.2018 18:10:31
Sylwestrową Komunikacją na Stadion Śląski (foto: TŚ)

Sylwestrowa Noc Przebojów w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie. Koncerty rozpoczną się o godz. 19.30, a zakończą o 2.00.

Organizatorzy sugerują przybycie na stadion najwcześniej jak to możliwe, przy czym bramy stadionu zostaną otwarte dla widzów o godzinie 18.30.

Organizator transportu publicznego KZK GOP przez 8 sylwestrowych godzin poszerzy ofertę na newralgicznych trasach. Tabor na liniach tramwajowych nr 6, 11, 19 będzie miał zwiększoną pojemność, uruchomione zostaną też dodatkowe kursy przed i po zakończeniu imprezy. Linia nr 0 będzie kursować w relacji: "Katowice Plac Wolności" – "Chorzów Stadion Śląski Pętla Zachodnia" z obsługą wszystkich przystanków na trasie przejazdu. Linie autobusowe nr 820, 830, 840 będą obsługiwać przystanek "Chorzów AKS", z dodatkowymi kursami dla linii nr: 820 i 830.

Park Śląski udostępnił miejsca parkingowe dla zmotoryzowanych. Bilet parkingowy można zakupić w przedsprzedaży internetowej na stronie www.ticketmaster.pl do dnia 31 grudnia do godz. 16.00 w cenie 20 zł. Po zakupie bilet należy wydrukować i kierować się do strefy parkingowej poprzez współrzędne GPS podane na bilecie. Jeżeli w przedsprzedaży internetowej nie zostaną wykupione wszystkie miejsca parkingowe, będzie możliwość ich zakupienia na miejscu, w dniu imprezy, w momencie wjazdu na teren Parku Śląskiego, jednak w sprzedaży bezpośredniej cena biletu parkingowego wynosić będzie 30 zł. Ilość miejsc parkingowych na terenie Parku Śląskiego w dniu imprezy jest ograniczona do ok. 1300 miejsc, dlatego w przypadku ich braku wjazdy zostaną zamknięte. W Sylwestra kierowcy posiadający zakupiony wcześniej bilet parkingowy mogą wjechać na parkingi od godz. 17.30 do 24.00. Jednocześnie organizatorzy informują, że dostępne będą również parkingi w Katowicach: przy ul. Złotej (GKS), ul. Olimpijskiej (powyżej MCK), centrach handlowych oraz ogólnie dostępnych miejscach parkingowych w centrum Katowic.

Koleje Śląskie 1 stycznia 2019 r. uruchomią dodatkowe cztery pociągi relacji: Katowice – Tychy Lodowisko Katowice – Gliwice Katowice – Zawiercie Katowice – Rybnik.

W związku z organizacją imprezy na Stadionie Śląskim w dniu 31 grudnia 2018 r. wprowadzone zostaną tymczasowe zmiany w organizacji ruchu. Od godziny 17.00 wprowadzony zostanie zakaz wjazdu i wyjazdu z osiedla Tysiąclecia od ul. Chorzowskiej, od godziny 18.00, ograniczona zostanie możliwość skrętu w lewo z ul. Katowickiej w kierunku ul. Parkowej. Wprowadzony zostanie ruch jednokierunkowy w ciągu ul. Parkowej, na odcinku od ronda w rejonie C.H. Carrefour do skrzyżowania z ul. Kościuszki od godziny 23.30. Zamknięta dla ruchu pojazdów zostanie ul. Katowicka na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Parkową/al. Wojska Polskiego i skrzyżowaniem z ul. Gałeczki. Zamknięta zostanie ul. Chorzowska w Katowicach na odcinku pomiędzy skrzyżowaniem z ul. Parkową/al. Wojska Polskiego i pierwszą przewiązką za przejściem podziemnym. Zamknięty dla ruchu zostanie też łącznik pomiędzy al. Wojska Polskiego i ul. Tysiąclecia w Katowicach oraz Al. Wojska Polskiego.

Przywrócenie normalnej organizacji ruchu planowane jest w dniu 1 stycznia 2019 r. ok godz. 2.00.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Katowice
GZM
KZK GOP

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....