TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Spotkania prezydenta Torunia
UM TORUŃ - Opublikowano: 23.02.2016 23:38:12
Spotkania prezydenta Torunia (fot. UM Toruń)

Trwa cykl spotkań prezydenta Torunia Michała Zaleskiego z mieszkańcami osiedli. Torunianie z Rudaka interesowali się m.in. ekranami przy Trasie Nowomostowej oraz połączeniem lewobrzeżnego Torunia z węzłem autostradowym.

Spotkanie na Rudaku, było trzecim z kolei i odbyło się w poniedziałek, 22 lutego 2016 r. Przed głównym spotkaniem, o godz. 17.00 rozpoczęły się dyskusje warsztatowe przy stolikach. Tematami poruszanymi podczas spotkania na Rudaku były bezpieczeństwo i porządek, drogi oraz kultura i aktywność społeczna na osiedlu.

Tradycyjnie, od godz. 17.00 dyżurowali też urzędnicy. Mieszkańcy mogli porozmawiać z przedstawicielami Miejskiego Zarządu Dróg, Wydziału Gospodarki Komunalnej, Straży Miejskiej oraz Wydziału Komunikacji Społecznej i Informacji (budżet partycypacyjny).

W pierwszej części głównego spotkania torunianie wysłuchali krótkiej prezentacji o założeniach tegorocznego budżetu miasta oraz obejrzeli filmy o inwestycjach drogowych i kluczowych inwestycjach kubaturowych oraz o zasadach budżetu partycypacyjnego. Przedstawiono także zmiany w zasadach przyjmowania dzieci do pierwszej klasy szkoły podstawowej i przedszkoli. W drugiej części mieszkańcy zgłaszali uwagi, postulaty i pytania związane z funkcjonowaniem i rozwojem osiedla oraz całego miasta.

Mieszkańcy Rudaka poruszali kwestie ekranów akustycznych przy Trasie Nowomostowej oraz konieczność zadbania o cmentarz ewangelicki. Byli także zainteresowani czystością na osiedlu i śmieciami zalegającymi przy ul. Rudackiej. Pojawiły się także pytania o połączenie z ul. Łódzkiej do trasy S-10 i węzła autostradowego oraz o kolejne stacje Toruńskiego Roweru Miejskiego.

Podczas spotkania prezydent wręczył też nagrody laureatom miejskiego konkursu plastycznego ?Mój Toruń w przyszłości?. Prace będą również wykorzystane w konsultacjach programu rewitalizacji.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Toruń
konsultacje społeczne
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....