TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane

Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|

Dane szczegółowe

Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne

organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu

Profile społecznościowe

Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu

WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ

Informacje o biurze podróży

ZATWIERDŹ

Dodatkowe informacje o użytkowniku

ZATWIERDŹ

Zamawiam darmowy newsletter

ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Praca

Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Pracodawca

Żegluga Ostródzko-Elbląska

Data dodania ogłoszenia

01.04.2016 12:38:08

Lokalizacja

Ostróda, Elbląg, Malbork

Treść oferty

Żegluga Ostródzko-Elbląska Sp. z o.o. w Ostródzie poszukuje osoby na stanowisko:

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży i obsługi klienta

Miejsce pracy: Ostróda, Elbląg, Malbork

Zakres obowiązków:

? Wyczerpująco odpowiada na zapytania klientów dotyczące usług lub produktów oferowanych przez firmę oraz płatności,

? Osobiście, telefonicznie lub mailowo odbiera zamówienia od klientów,

? Przygotowywanie ofert handlowych,

? Zachęca klientów do zakupu usług lub towarów,

? Dokonuje kalkulacji opłat za usługi oraz pobiera zaliczki,

? Przygotowuje faktury, wyciągi, instrukcje i inne dokumenty potrzebne do poprawnej obsługi klienta,

? Ustala daty i godziny wypłynięć statków w oparciu o kalendarz rejsów,

? Zamawia autokary dowożące i odbierające pasażerów z rejsów,

? Tworzy, wpisuje i edytuje korespondencję, raporty i inne dokumenty związane z obsługa klienta lub działalnością działu obsługi klienta.

Wymagania:

? Bardzo dobra znajomość języka: niemiecki, angielski lub rosyjski.

? Wykształcenie średnie,

? Wiedza z zakresu technik sprzedaży i obsługi klienta,

? Umiejętność obsługi komputera (Windows oraz aplikacje Office),

? Praktyka biurowa lub w sprzedaży.

Wymagania osobowościowe:

? Bardzo dobre zdolności komunikacyjne,

? Skrupulatność , dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków,

? Umiejętność pracy w stresie i radzenia sobie z "trudnymi klientami",

? Umiejętność pracy w zespole i budowania pozytywnych relacji ze współpracownikami,

? Orientacja na wyniki oraz samodzielność i determinacja w działaniu,

? Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista,

? Bardzo dobra organizacja pracy, operatywność i zorganizowanie oraz umiejętność pracy pod presją zadań i czasu.

Oferujemy:

? Ciekawą pracę w pełnym wymiarze czasu,

? Pracę w młodym, dynamicznym zespole,

? Zatrudnienie z atrakcyjnym systemem premiowy (wynagrodzenie podstawowe + premia).

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy: k.jaworska@zegluga.com.pl

Prosimy o wpisanie w temacie maila:

Specjalista ds. Sprzedaży Ostróda

Specjalista ds. Sprzedaży Elbląg

Specjalista ds. Sprzedaży Malbork

Termin składania ofert

bezterminowo

Miejsce składania ofert

Twój planner podróży

Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ