Witamy na stronie Transinfo.pl Nie widzisz tego artykułu, bo blokujesz reklamy, korzystając z Adblocka. Oto co możesz zrobić: Wypróbuj subskrypcję TransInfo.pl (już od 15 zł za rok), która ograniczy Ci reklamy i nie zobaczysz tego komunikatu Już subskrybujesz TransInfo.pl? Zaloguj się

Specjalista ds. promocji

praca
22.10.2021 10:30
0 Komentarzy

Pracodawca: MPK Wrocław

Lokalizacja: Wrocław

Województwo: Dolnośląskie

Miejsce pracy: Wrocław
SP/10.2020

Zakres obowiązków:

  • organizowanie i przeprowadzanie akcji promocyjnych i kampanii społecznych poprzez:

– przygotowywanie tematów i koncepcji;

– opracowywanie harmonogramów, kosztorysów, rozliczanie kosztów;

– wybór podwykonawców, przygotowywanie umów i nadzór nad ich realizacją;

– działania promocyjne;

– tworzenie/pozyskiwanie plików graficznych;

– współpraca z Partnerami spółki;

  • nadzór nad Systemem Identyfikacji Wizualnej;
  • nadzór nad zagospodarowaniem powierzchni promocyjnej na/w pojazdach Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • praktyczna wiedza dotycząca przygotowywania materiałów promocyjnych;
  • mile widziane doświadczenie w pracy w instytucjach publicznych;
  • nastawianie na realizację powierzonych zadań;
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:

  • umowę o pracę;
  • pakiet socjalny /m.in. karta Multisport, bilet MPK, dofinansowanie do wczasów/;
  • ciekawe zadania i możliwość rozwoju zawodowego.