TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane

Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|

Dane szczegółowe

Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne

organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu

Profile społecznościowe

Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu

WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ

Informacje o biurze podróży

ZATWIERDŹ

Dodatkowe informacje o użytkowniku

ZATWIERDŹ

Zamawiam darmowy newsletter

ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Praca

Specjalista ds. Planowania i Analizy Wynagrodzeń

Pracodawca

PAŻP

Data dodania ogłoszenia

04.01.2018 12:15:49

Lokalizacja

Warszawa

Treść oferty

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Starszy Specjalista ds. Planowania i Analizy Wynagrodzeń

Miejsce pracy: Warszawa

Nr ref.: AFC

Główne zadania na stanowisku:

Opracowywanie rocznych i wieloletnich planów funduszu wynagrodzeń (osobowych i bezosobowych) i pozostałych kosztów osobowych i pracowniczych w podziale na poszczególne składniki, jednostki organizacyjne i MPK w metodologii od poziomu pojedynczego etatu/wakatu.

Wykonywanie bieżących analiz wypłat poszczególnych składników płacowych oraz monitorowanie realizacji planu funduszu kosztów osobowych i bezosobowych.

Wykonywanie dodatkowych analiz i symulacji różnych scenariuszy poziomu kosztów osobowych PAŻP niezbędnych do wsparcia efektywnego prowadzenia polityki w zakresie wynagrodzeń i świadczeń dodatkowych. W tym, wsparcie analityczne w zakresie przeliczeń funduszu wynagrodzeń w zakresie rozważanych wariantów regulaminu wynagrodzeń oraz zakładanych porozumień dodatkowych bądź ich zmiany.

Współpraca w tworzeniu wewnętrznych przepisów regulujących zasady wynagrodzenia w PAŻP.

Zadania projektowe przewidywane do realizacji w obszarze zatrudnienia, w zakresie prowadzenia / wsparcia na stanowisku:

Wsparcie analityczne w zakresie symulacji kosztów osobowych dla procesu wartościowania stanowisk pracy.

Wsparcie projektowe dotyczące rewizji stosowanych narzędzi IT wspierających procesy analizy i planowania kosztów osobowych oraz wdrożenia nowych rozwiązań w tym zakresie (definiowanie wymogów i funkcjonalności biznesowych, praca w projekcie dotyczącym zmiany narzędzi IT w tym zakresie).

Budowa nowego systemu monitorowania, raportowania i kontrolingu kosztów osobowych.

Wymagania wobec kandydatów:

Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie, psychologia, nauki społeczne).

Min. 6 lat doświadczenia zawodowego.

Min. 4 lata stażu pracy na stanowiskach związanych z planowaniem, analizą, kontrolingiem i sprawozdawczością kosztów osobowych lub naliczaniem płac.

Umiejętność obsługi MS Excel na poziomie zaawansowanym.

Znajomość modułów kadrowo-płacowych i planistycznych w systemach klasy ERP minimum w stopniu średnio-zaawansowanym.

Doświadczenie w pracy na dużych zbiorach danych kadrowo-płacowych.

Znajomość zmian przepisów prawa dotyczących kodeksu pracy, wynagrodzeń i ubezpieczeń społecznych.

Podstawowa znajomość języka angielskiego.

Mile widziana wiedza w zakresie zasad szacowania rezerw dotyczących kosztów osobowych oraz zasad rachunkowości z tym związanych.

Mile widziane doświadczenie w pracy w organizacjach o poziomie rocznych obrotów powyżej 200 mln zł i przeciętnym zatrudnieniu powyżej 200 FTE.

Mile widziane doświadczenie w analizach i symulacjach wynagrodzeń w projektach zmiany/negocjacji regulaminów wynagradzania, wprowadzania dodatkowych porozumień dotyczących kosztów osobowych w organizacjach o rozbudowanej siatce i strukturze płac wynikającej z różnorodności stanowisk.

Mile widziane szkolenia kierunkowe w zakresie prawa pracy oraz narzędzi informatycznych klasy ERP wspierających procesy „twardego HR” oraz planowania i monitorowania wynagrodzeń.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Pakiet benefitów (ubezpieczenie medyczne, bogaty pakiet świadczeń socjalnych).

Możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie do dnia 13.01.2018 r.

aplikacji zawierającej aktualne CV za pomocą przycisku aplikowania

z dopiskiem w tytule: AFC

Dokumenty powinny zawierać informację: „Stosownie do art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy o ochronie danych osobowych, wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Polską Agencję Żeglugi Powietrznej z siedzibą w Warszawie, ul. Wieżowa 8, moich danych osobowych w zakresie zawartym w mojej aplikacji w celu przeprowadzenia rekrutacji”.

Aplikacje nie opatrzone klauzulą nie będą rozpatrywane i zostaną usunięte.

Polska Agencja Żeglugi Powietrznej z siedzibą w Warszawie przy ul. Wieżowej 8, jako administrator danych, informuje, iż Państwa dane osobowe zawarte w CV i listach motywacyjnych będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji na wyżej wskazane stanowisko. Podanie danych jest dobrowolne, przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania oraz żądania ich usunięcia w każdym czasie.

Podstawą podania danych jest art. 22‘ § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy.

Za wszystkie aplikacje dziękujemy. Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Termin składania ofert

bezterminowo

Miejsce składania ofert

WIĘCEJ

Twój planner podróży

Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ