TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane

Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|

Dane szczegółowe

Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne

organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemu

Profile społecznościowe

Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu

WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ

Informacje o biurze podróży

ZATWIERDŹ

Dodatkowe informacje o użytkowniku

ZATWIERDŹ

Zamawiam darmowy newsletter

ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.

ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Praca

Specjalista ds. Kadr

Pracodawca

Koleje Dolnośląskie S.A.

Data dodania ogłoszenia

05.01.2018 13:53:37

Lokalizacja

Legnica

Treść oferty

Jesteśmy spółką samorządową, naszym zadaniem jest zapewnienie sprawnego transportu regionalnego pasażerów.

Naszym priorytetem jest rzetelna i profesjonalna obsługa pasażerów oraz stałe podnoszenie komfortu podróży.

Spółka ciągle się rozwija i poszukuje do swojego zespołu osoby pełnej zaangażowania,

która ma ambicje pracować dla tak prężnie działającej firmy na stanowisku:

Miejsce pracy: Legnica

Region: dolnośląskie

Opis stanowiska:

• Kompleksowa obsługa pracowników w zakresie prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

• Sporządzanie dokumentów z zakresu stosunku pracy zgodnie z Kodeksem Pracy i przepisami wykonawczymi do KP

• Nadzór nad wykorzystaniem czasu pracy pracowników, ewidencja i kontrola wykorzystania urlopów wypoczynkowych

• Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowej pracowników tj. akta osobowe, umowy cywilnoprawne

• Wystawianie i rozliczanie delegacji pracowników

• Prowadzenie obowiązującej sprawozdawczości i statystyki

• Monitorowanie zmian w przepisach prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych i właściwe ich zastosowanie w praktyce

Oczekujemy:

• Doświadczenia na podobnym stanowisku min. 2 lata

• Wykształcenia wyższego

• Bardzo dobrej znajomości prawa pracy

• Bardzo dobrej znajomości programu Płatnik

• Znajomości pakietu Office

• Mile widziana umiejętność naliczania płac

• Praktycznej znajomości prawa pracy, przepisów prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych

• Dobrej znajomości pakietu MS Office

• Bardzo dobrej organizacji pracy, odpowiedzialności i kreatywności

Oferujemy:

• Ciekawą i odpowiedzialną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

• Atrakcyjne wynagrodzenie;

• Możliwość rozwoju zawodowego;

• Atrakcyjny pakiet świadczeń i benefitów.

Prosimy przesłać swoje CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych na adres:

Zespół Zarządzania Zasobami Ludzkimi

ul. Kolejowa 2

59-220 Legnica

z dopiskiem „OFERTA PRACY"

lub

za pomocą przycisku APLIKUJ

Koleje Dolnośląskie S.A. zastrzegają sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Wysyłając dokumenty prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. Nr 133 poz. 883.”

Termin składania ofert

bezterminowo

Miejsce składania ofert

WIĘCEJ

Twój planner podróży

Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ