TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Sochaczew i przetarg na kontrolerskie usługi 2020
TransInfo.pl - Opublikowano: 24.12.2019 09:30:05
Sochaczewski przetarg na kontrolerów pod znakiem zapytania

Zakład Komunikacji Miejskiej w Sochaczewie poszukiwał firmy, która miała kontrolować bilety i nadzorować przestrzeganie porządku w autobusach komunikacji miejskiej.

Wybór konkretnej firmy miał nastąpić w drodze zapytania ofertowego. Do 4 grudnia ZKM czekał na oferty od wykonawców. Mimo, iż termin składania ofert upłynął, nie wiemy czy do zamawiającego wpłynęły jakiekolwiek propozycje. Możemy się jedynie domyślać, że nie, bowiem w dniu 11 grudnia ZKM poinformował o unieważnieniu postępowania. Przyczyn unieważnienia nie podano.

Dzień po unieważnieniu pojawiło się ponowne ogłoszenie o zapytaniu ofertowym. Jego treść jest identyczna jak poprzednio. Tym razem zamawiający czekał na oferty do dnia 20 grudnia, ale tez nie znamy wyniku tego postępowania.

Zewnętrzna firma ma świadczyć usługi przez cały przyszły rok.

Co planuje ZKM?

Kontrole mają być wykonywane w autobusach poruszających się zgodnie z obowiązującym rozkładem jazdy na terenie Sochaczewa i przyległych gmin w ramach zawartych porozumień międzygminnych. ZKM planuje, że kontrole będą przeprowadzane łącznie we wszystkie dni tygodnia, w godzinach kursowania autobusów, przez 6 godzin w dniu kontroli, na wszystkich liniach według uzgodnionego harmonogramu w ciągu minimum 12 wybranych dni miesiąca.

Minimalna liczba kontroli w pojazdach komunikacji miejskiej jaka ma być przeprowadzona w okresie miesiąca to 300. Kontrolerzy będą zobowiązani do potwierdzenia faktu przeprowadzenia danej kontroli u kierowcy autobusu, dokonując wpisu w kartę drogową.

ZKM chce, aby w razie stwierdzenia braku ważnego biletu albo dokumentu uprawniającego do przejazdu bezpłatnego lub ulgowego, osoby kontrolujące wystawiły i ewentualnie pobrały opłatę dodatkową na powierzonym druku od zamawiającego. W razie stwierdzenia naruszenia przez osoby korzystające (lub chcące skorzystać) z pojazdu ZKM obowiązującego tam porządku, osoby kontrolujące powinny zwrócić im na tę okoliczność uwagę, a w razie niezastosowania się do poleceń – usunąć z pojazdu (lub nie dopuścić do przewozu), a w sytuacjach drastycznych – skorzystać z pomocy policji.

Zamawiający wymaga, aby kontrolerzy podczas kontroli posługiwali się identyfikatorami. Kontrole w autobusie powinny być prowadzone przez co najmniej dwóch kontrolerów równocześnie wspieranych przez samochód ZKM. Chodzi o osoby przeszkolone i predysponowane do wykonywania takich czynności, o schludnym wyglądzie i umundurowane. W czasie przeprowadzania kontroli powinny prezentować wysoki poziom kultury osobistej.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
kontroler
Sochaczew

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....