TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Śląski EKO BILET ? jeden bilet na wszystko
PKM TYCHY TransInfo - Opublikowano: 03.11.2016 14:44:42 2 komentarze
Sejm przyjął ustawę metropolitalną dla woj. śląskiego

EKO BILET P/T/A (czyli pociąg/tramwaj/autobus) to nowa sieciowa oferta w woj. śląskim, w stylu "3 w 1" ? na jednym bilecie można podróżować pociągami, autobusami oraz tramwajami i trolejbusami. Ułatwić ma podróżowanie bez konieczności zakupów biletów u różnych przewoźników. Może być także dobrym rozwiązaniem dla przyjezdnych i turystów, którzy chcą odwiedzić kilka różnych miejsc bez zastanawiania się, gdzie nabyć bilety.

Bilet uprawnia do nieograniczonej liczby przejazdów w ciągu 24 godzin od daty wskazanej przez nabywcę. Jest honorowany we wszystkich pociągach rozkładowych Kolei Śląskich, na liniach autobusowych i tramwajowych obsługiwanych przez KZK GOP oraz na liniach autobusowych i trolejbusowych MZK Tychy. Jest to bilet bezimienny, a jego cena wynosi 38 zł.

W ofercie KŚ znajdują się już bilety, które łączą w sobie przejazdy koleją z ofertą operatora miejskiego. Wspólna oferta z KZK GOP to Bilet Śląski, natomiast ofertę KŚ i MZK Tychy łączy Bilet Pomarańczowy. EKO BILET jest jednak pierwszym biletem, który obejmuje swoim zasięgiem całą trójkę tych przewoźników. Trwają również rozmowy o przystąpieniu do współpracy w tym zakresie przez MZKP Tarnowskie Góry. W przypadku zainteresowania w innych regionach województwa, Koleje Śląskie są gotowe do wprowadzania podobnych rozwiązań z innymi organizatorami drogowej komunikacji publicznej.

Wypracowanie wspólnego biletu wymagało sporego zaangażowania ? podstawową przeszkodą w tym zakresie pozostają przede wszystkim różne rodzaje ulg ustawowych obowiązujących u poszczególnych operatorów. Dlatego bilet ten będzie miał w pierwszej fazie jedynie wersję normalną, tzn. nie będą dostępne wersje ulgowe. Ale obserwując sprzedaż i opinie pasażerów przewoźnicy będą jednocześnie pracować nad ich wprowadzeniem. W planach są także tańsze: 12- lub 6-godzinne wersje EKO BILETu.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
KZK GOP
MZK Tychy
Koleje Śląskie
bilet
  • www – 03.11.2016

    No trzeba przyznać, że konkurencyjna cena:-( Ile litrów paliwa można kupić za 38 zł? Podpowiem: teraz ponad 8. Przy oszczędnym samochodzie zrobi się 100-150 km. Co będzie jeżeli będą chciały jechać 2-3 osoby? Niech pomyślę... Samochód będzie tańszy i szybszy.Nie ma co. Rewelacyjna oferta:-(

  • lunch – 05.12.2016

    To dlatego ostatnio KZK GOP zlikwidował swoje dobówki? No kabaret!

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....