TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

SkyCash z jeszcze większym zasięgiem nad morzem
SKYCASH - Opublikowano: 09.09.2015 23:20:35
SkyCash z jeszcze większym zasięgiem nad morzem

Z początkiem września na tory wyruszyły pociągi Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, która stanowi największą inwestycję transportową w regionie. Jej pasażerowie mogą już kupować bilety przy użyciu telefonów komórkowych, korzystając z aplikacji mobilnej SkyCash.
Płatności mobilne SkyCash są już dostępne w pociągach Pomorskiej Kolei Metropolitalnej, która 1 września br. uruchomiła regularne przewozy pasażerskie. Celem inwestycji o wartości ponad 900 mln zł było usprawnienie transportu w rejonie Trójmiasta i na Kaszubach, w tym połączenie Gdańska i Gdyni z międzynarodowym portem lotniczym w Rębiechowie. PKM stanowi jednocześnie pierwszą od 40 lat całkowicie nową, wybudowaną od podstaw linię kolejową w Polsce. 
Przewoźnikiem na linii Pomorskiej Kolei Metropolitalnej jest SKM w Trójmieście, której pociągi przewiozły w ubiegłym roku ponad 35 milionów pasażerów. Od blisko trzech lat bilety na przejazdy tym popularnym środkiem transportu są dostępne w SkyCash. Aplikacja pozwala też nabywać bilety metropolitalne, które obowiązują autobusach, tramwajach i trolejbusach na obszarze kilkunastu gmin nad Zatoką Gdańską. Dodatkowo osoby zmotoryzowane mogą poprzez SkyCash opłacać parkowanie w Gdańsku, Gdyni, Sopocie i na Helu. 
- Oddanie do użytku Pomorskiej Kolei Metropolitalnej to ogromne udogodnienie dla turystów i mieszkańców trójmiejskiej metropolii. Tę wygodę dodatkowo zwiększa SkyCash. To jedyny system pozwalający kupować bilety na wszystkie najważniejsze środki transportu za pomocą jednej aplikacji, która zawsze znajduje się pod ręką ? mówi Tomasz Krajewski, prezes zarządu SkyCash. 
Pasażerowie korzystający z aplikacji SkyCash mogą nabywać za jej pomocą bilety na wszystkie połączenia PKM. Można za nie płacić środkami zgromadzonymi w elektronicznej portmonetce lub podłączoną do systemu kartą płatniczą. Ceny biletów są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży. Ich zakup ułatwia bezprzewodowy internet, który jest dostępny zarówno w pociągach, jaki na wszystkich przystankach PKM. 
SkyCash to największy w Polsce system płatności i usług mobilnych dla telefonów komórkowych, pozwalający m.in. w szybki i wygodny sposób kupować bilety komunikacji miejskiej i opłacać parkowanie w ponad 30 miastach w Polsce. Od grudnia 2014 r. SkyCash obsługuje sprzedaż mobilną biletów PKP Intercity, wprowadzając nową jakość w zakresie wygody, intuicyjności i szybkości transakcji. SkyCash pozwala także na zakup biletów do kina, wypłatę gotówki w bankomacie bez użycia karty oraz natychmiastowe przelewy pomiędzy użytkownikami i płatność za domowe rachunki. Wszystkie transakcje są zabezpieczone na poziomie bankowości mobilnej i kart płatniczych. W 2014 roku, podczas Gali Mobility Trends, SkyCash otrzymał nagrodę Złoty Bell w konsumenckiej kategorii ?Aplikacja roku 2013?. Usługa mobiParking została uhonorowana nagrodą Lokalizator Roku 2014, przyznaną w kategorii aplikacji dla kierowców, w ramach konferencji Navigation Trends for Drivers.
SkyCash


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
SkyCash
bilety
aplikacja

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....