TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

SkyCash w Płocku
KM PŁOCK - Opublikowano: 19.10.2015 21:34:51
SkyCash w Płocku

W Płocku można już kupować bilety komunikacji miejskiej przy użyciu SkyCash ? darmowej aplikacji na telefony komórkowe. Za jej pomocą pasażerowie mogą też zaoszczędzić na zakupie biletów okresowych.

Mieszkańcy Płocka mogą już kupować bilety komunikacji za pomocą SkyCash ? uniwersalnego systemu płatności przez komórkę. Zakupu można dokonać w każdym miejscu, 24 godziny na dobę, bez odliczania drobnych czy szukania otwartego punktu sprzedaży. Darmowa aplikacja pozwala ponadto kupić w ramach jednej transakcji nawet kilkanaście biletów oraz okazywać je do kontroli w trybie offline, bez potrzeby łączenia się z Internetem. W SkyCash dostępne są bilety jednoprzejazdowe, 60-minutowe, 24-godzinne oraz długookresowe, w tym 90-dniowe.

16 października w siedzibie KM-Płock odbyła się konferencja, podczas której zaprezentowano aplikację, dzięki której pasażerowie mogą zaoszczędzić czas.

- Nasze rozwiązanie jest takim punktem sprzedaży biletów w kieszeni każdego pasażera ? opowiadał Adam Krypel ? dyrektor ds technologii w SkyCash.

Ceny biletów kupowanych za pomocą SkyCash są takie same, jak w tradycyjnych punktach sprzedaży. Dzięki trwającej do końca roku promocji pasażerowie mogą jednak zaoszczędzić na zakupie biletów długookresowych. Po dokonaniu płatności każdy użytkownik otrzymuje automatyczny zwrot w wysokości 5 złotych na swoje konto SkyCash. Zaoszczędzone środki można przeznaczyć na kolejne bilety lub skorzystanie z innych usług, które są dostępne w ramach systemu, np. zasilić telefon na kartę.

Korzystanie z aplikacji jest bardzo proste. Wystarczy uruchomić SkyCash w telefonie, wybrać rodzaj biletu i potwierdzić zamiar jego skasowania. Wcześniej należy zasilić swoje konto środkami pieniężnymi, np. przelewem bankowym. Do aplikacji można też podłączyć kartę płatniczą, dzięki czemu w ogóle nie trzeba pamiętać o zasileniach. Należność za bilety będzie wtedy pobierana bezpośrednio z konta bankowego pasażera.

Po dokonaniu płatności kartą lub środkami zgromadzonymi na koncie SkyCash bilet zostaje automatycznie zapisany w pamięci aplikacji. Podczas kontroli wystarczy okazać ekran telefonu z wyświetloną zakładką ?Bilety do kontroli?.

Posiadacze smartfonów z systemami Android, iOS (iPhone) i Windows Phone mogą pobrać SkyCash w dedykowanych sklepach z aplikacjami. W przypadku starszych telefonów aplikacja jest dostępna po wpisaniu w mobilnej przeglądarce internetowej adresu m.skycash.com lub po wysłaniu pustego SMS-a na numer 510 510 205 (opłata zgodna z cennikiem operatora telekomunikacyjnego). Po pobraniu SkyCash i zarejestrowaniu się w systemie pierwszy bilet w cenie do 4 zł można skasować za darmo.

- Komunikacja Miejska podąża za nowymi rozwiązaniami technologicznymi, które ułatwiają życie naszym pasażerom i oszczędzają ich czas ? poprzez wdrożenie aplikacji SkyCash rozszerzamy naszą siec sprzedaży biletów ? informował Janusz Majchrzak, Prezes Zarządu KM-Płock.

SkyCash to największy w Polsce system płatności i usług mobilnych dla telefonów komórkowych, pozwalający m.in. w szybki i wygodny sposób kupować bilety komunikacji miejskiej i opłacać parkowanie w ponad 30 miastach w Polsce. Od grudnia 2014 r. SkyCash obsługuje sprzedaż mobilną biletów PKP Intercity, wprowadzając nową jakość w zakresie wygody, intuicyjności i szybkości transakcji. SkyCash pozwala także na zakup biletów do kina, wypłatę gotówki w bankomacie bez użycia karty oraz natychmiastowe przelewy pomiędzy użytkownikami i płatność za domowe rachunki. Wszystkie transakcje są zabezpieczone na poziomie bankowości mobilnej i kart płatniczych. W 2014 roku, podczas Gali Mobility Trends, SkyCash otrzymał nagrodę Złoty Bell w konsumenckiej kategorii ?Aplikacja roku 2013?. Usługa mobiParking została uhonorowana nagrodą Lokalizator Roku 2014, przyznaną w kategorii aplikacji dla kierowców, w ramach konferencji Navigation Trends for Drivers.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Płock
KM Płock
SkyCash
aplikacja

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....