TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

SilesiaKOMUNIKACJA 2012 – już w marcu!
- Opublikowano: 31.01.2012 09:56:41
SilesiaKOMUNIKACJA 2012 – już w marcu!

Kolejny raz przedstawiciele branży transportu publicznego oraz branż pokrewnych spotkają się w EXPO SILESIA podczas Targów SilesiaKOMUNIKACJA. Uwaga –tym razem wystawa odbędzie się już na wiosnę, w dniach 21-22 marca 2012.

Targi w Sosnowcu stają się miejscem gdzie specjaliści, przewoźnicy, decydenci oraz producenci okołobranżowi mają swoje stałe miejsce spotkania i wymiany doświadczeń. Tegoroczna 4-ta już edycja, uświetniona zostanie w ważne wydarzenia towarzyszące. Najbliższa edycja Targów Transportu Publicznego SilesiaKOMUNIKACJA odbędzie się w dniach 21-22 marca 2012 roku. Rozszerzona tematyka i zakres branżowy targów, liczniejsza reprezentacja samorządowych decydentów, dodatkowe elementy w programie wystawienniczym, to nowe elementy jakie Organizatorzy przygotowali, aby udział w targach był jeszcze bardziej efektywny. Głównymi tematami dominującymi podczas tegorocznej edycji będą pojazdy wielu branż, bezpieczeństwo przeciwpożarowa oraz bezpieczeństwo pasażera, infrastruktura przystankowa i drogowa, wyposażenie warsztatów i stacji diagnostycznych, tramwaje i wyposażenie do pojazdów szynowych. Ten zakres tematyczny pozwoli uczestnikom, nie tylko wystawcom ale i zwiedzającym na znalezienie interesujących odbiorców i możliwość ustalenia i rozmów handlowych na miejscu.

Targom towarzyszyć będą także ważne wydarzenia: Kongres Transportu Publicznego podczas którego politycy, dziennikarze i przewoźnicy będą uczestnikami paneli dyskusyjnych Kongresu odbywającego się podczas obydwu dni targowych, konferencja Tramwajów Śląskich, mająca na celu przedstawienie ogromnych planów inwestycyjnych a także stworzenie debaty oraz rozmowy dającej możliwość nawiązania współpracy. Kolejnym wydarzeniem będzie podpisanie porozumienia dot. Forum Przewoźników Południa Polski. Spotkanie odbywać się będzie pod hasłem: Kolej, Tramwaje, Trolejbusy, Autobusy, Autokary i Samochody. Wspólne problemy, plany i możliwości.

Ubiegłoroczna edycja Targów bogata była w premiery, w tym m.in. w wybranych autobusów Scania obsługujących polską prezydencję w Unii Europejskiej czy konferencje Komunalnego Związku Komunikacyjnego GOP. W targach wzięło udział ponad 50 firm z Białorusi, Czech, Holandii i Polski. Szczegóły na temat targów, udziału oraz aktualnych promocji targowych znaleźć można na stronie WWW.silesiakomunikacja.pl.
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
Silesia Komunikacja
targi
Sosnowiec
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....