TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Siemens przedłuża umowę z Poznaniem na ITS
TransInfo.pl - Opublikowano: 31.08.2018 17:30:39
Siemens przedłuża umowę z Poznaniem na ITS

Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu znalazł wykonawcę na usługę wykonania prac utrzymaniowo-serwisowych swojego systemu ITS.

Nie było to trudne, bowiem w przetargu organizowanym przez ZTM Poznań pojawiła się jedna oferta i zmieściła się w budżecie zamawiającego. Przedstawił ją Siemens Mobility Sp. z o.o. z Warszawy. Oferta opiewa na cenę 218 115,90 PLN brutto i okres gwarancji – 24 miesiące. Tak przedstawiona propozycja została uznana za najkorzystniejszą. W rezultacie Siemens wykona prace serwisowe systemu ITS, który sam wcześniej dostarczył.

Zakres prac utrzymaniowych

Przypomnijmy, że poprzez prace utrzymaniowo-serwisowe zamawiający rozumie czynności wykonywane w celu niezawodnej i wydajnej eksploatacji systemu, obejmującego takie prace jak aktualizacja systemów informatycznych, defragmentacja dysków, czy usuwanie zbędnych danych, a w przypadku urządzeń – sprawdzanie ich sprawności, pomiary elektryczne itp. Siemens będzie zobowiązany do reakcji na uszkodzenia i podjęcia działań naprawczych w ciągu 2 godzin od momentu zgłoszenia awarii. Z kolei czas naprawy usterki nie może przekroczyć 48 godzin. Wykonawca w toku prac utrzymaniowo-serwisowych ma zapewnić ciągłość działania systemu ITS. W zakres prac utrzymaniowych wejdą następujące elementy:

- serwery i stacje robocze,

- system TETRA,

- tablice przystankowe,

- serwer VoIP.

Co się zmieni w tablicach przystankowych?

W zakresie utrzymania tablic przystankowych Siemens będzie musiał sprawdzić stan i pewność podłączeń wszystkich zewnętrznych kabli i przewodów oraz poprawić te, które są niepewne. Oprócz tego, do obowiązków firmy należeć ma pomiar rezystancji izolacji wszystkich kabli i przewodów zasilających tablice, a także pomiar uziemień konstrukcji wsporczych tablic. Pracom utrzymaniowym podlegać będą sterowniki tablic – poprzez sprawdzenie i archiwizację konfiguracji sterownika oraz wgranie nowego oprogramowania systemowego. Prace utrzymaniowe mają polegać również na wprowadzaniu aktualizacji do całego systemu, zapewniających jego bezpieczne i prawidłowe działanie.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
ITS
ZTM Poznań
Siemens
Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....