TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Seniorzy płacą jedną trzecią
UM WOJ. KUJAWSKO-POMORSKIEGO - Opublikowano: 22.01.2016 01:45:02 2 komentarze
Przejazd promocyjny BiT City, październik 2015, fot. Andrzej Goiński

Osoby w wieku 60 plus mogą w Kujawsko-Pomorskiem korzystać z adresowanej specjalnie do nich nowej kolejowej oferty promocyjnej na przejazdy liniami obsługiwanymi przez Przewozy Regionalne. Zniżka wynosi aż 70 procent ceny biletu, jej hasło to ?Kolej dla seniora?.

Promocja obejmuje jednorazowe bilety na przejazdy w jedną stronę w dowolnych relacjach na liniach Bydgoszcz Główna ? Toruń Wschodni, Toruń Wschodni ? Mogilno oraz Inowrocław ? Bydgoszcz Główna, z godzinami odjazdów 8.00-14.00 i 16.00-24.00.

Co to dokładnie oznacza? Na przykład cena przejazdu na trasie Bydgoszcz-Mogilno kosztuje 4,83 zł, Bydgoszcz-Solec 2,28 zł, Bydgoszcz-Inowrocław 3,51 zł, a Bydgoszcz-Toruń 4,05 zł. Przewoźnik zakłada, że to propozycja konkurencyjna wobec stawek w innych formach pasażerskiego transportu zbiorowego. Wszystkie szczegóły na portalu PR

Bilety w promocyjnych cenach można kupować nie tylko w kasach i automatach biletowych, ale także za pośrednictwem systemu internetowej sprzedaży biletów na stronie internetowej www.biletyregionalne.pl oraz systemów sprzedażnych dostępnych za pomocą telefonów komórkowych, a także w pociągach.

Bilety kolejowe na połączenia regionalne w Kujawsko-Pomorskiem - za sprawą wprowadzonej przez marszałkowską administrację jednolitej taryfy wojewódzkiej ? są najniższe w kraju. - Po inwestycjach w infrastrukturę i tabor to kolejny krok na drodze do upowszechniania kolei jako wygodnego, dostępnego i przyjaznego środowisku środka transportu - podkreśla marszałek Piotr Całbecki.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
kujawsko-pomorskie
BiT-City
seniorzy
  • :-( – 24.01.2016

    Głupota nie zna granic. Powinni obniżyć ceny dla wszystkich i cena powinna być równa dla wszystkich. Dlaczego kobieta pracująca w Biedronce albo gorzej w "rodzinnym" sklepie ma płacić pełny bilet? To jakiś absurd. Niby dlaczego nie może kupić biletu za 4,05 zł? Nie należy jej się? Obywatele są równi i równiejsi?Kto płaci różnicę między kosztami, a przychodami ze sprzedaży biletów? My podatnicy. To niby dlaczego nie mamy prawa do niższych cen biletów skoro za nie płacimy? Dlaczego kupując bilet na autobus na dworzec muszę zapłacić więcej niż te 4,05 zł? To jest sprawiedliwość społeczna? Ten kto będzie musiał zapłacić cały bilet z Bydgoszczy do Torunia nie pojedzie pociągiem, bo w dwie osoby nawet samochód wyjdzie taniej doliczając dojazdy do dworców, a to chyba tę grupę powinniśmy przyciągnąć do kolei.Do przemyślenia.

  • loft – 26.01.2016

    Faktycznie - to dobre pytanie czy jest sens promować komunikację w grupach, które najliczniej z niej korzystają, czyli uczniowie, studenci i seniorzy? Czy raczej skupić się na pozyskiwaniu nowych klientów? Arriva kiedyś miała jakąś promocję wycelowaną w kierowców samochodów, to chyba dobry trop.

Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....