TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Reklama transportu publicznego w TV
WWW.UITP.ORG - Opublikowano: 01.04.2008 19:58:37
Reklama transportu publicznego w TV

Pod koniec lutego w br. Monako Międzynarodowy Związek Transportu Publicznego (UITP) oraz Program Narodów Zjednoczonych ds. Ochrony Środowiska (UNEP) zainicjowały wspólną kampanię telewizyjną mającą na celu zachęcić osoby prywatne do korzystania z transportu publicznego. W kampanii zwrócono uwagę na to, że wybór komunikacji pomoże zmniejszyć emisję do atmosfery dwutlenku węgla, który to przyczynia się do zmiany klimatu na ziemi.
Dwutlenek węgla (CO2) to jeden z podstawowych gazów szklarniowych, który w dużym stopniu przyczynia się do zmiany klimatu. Większość CO2 jest uwalniana do atmosfery ze spalania paliw kopalnych. Około 95% energii dla transportu jest wytwarzanych właśnie z nich, stąd oczywistym jest, że transport jest głównym emiterem dwutlenku węgla do atmosfery. Około 50% wszystkich miejskich podróży nie przekracza odległości 5 kilometrów. Jeśli więc skorzystalibyśmy z podróży transportem publicznym, w miejsce podróży samochodem, możemy przyczynić się do redukcji negatywnego wpływu na środowisko.
??Wiemy, że wielu mieszkańców miast zdaje sobie świetnie sprawę z faktu, że zmiany klimatu wynikają ze wzrostu zanieczyszczenia, co budzi zaniepokojenie co do przyszłości następnych pokoleń??stwierdził Rat, sekretarz generalny UITP. ??Chcielibyśmy ich uświadomić, że korzystanie z transportu publicznego jest sprzymierzeńcem w walce przeciwko zmianom klimatycznym. Chcemy im umożliwić podjęcie słusznej decyzji.?
Reklama nazwana ?Głos rozsądku (lat 6)?powstała w stylu dziecięcej kreskówki, na świat patrzymy oczyma małej dziewczynki. To nadaje reklamie emocjonalny wydźwięk. Spot niesie w sobie przesłanie - ?Świat jest Twoim domem. Zaopiekuj się nim.?
Reklama została oficjalnie zaprezentowana na dziesiątym posiedzeniu specjalnym Rady Zarządzającej/ Globalnym Forum Ministrów Ochrony Środowiska. Materiał został wyprodukowany przez McCann?a Ericsson?a i jest dostępny w językach angielskim, francuskim, niemieckim i hiszpańskim. Będzie emitowany w głównych międzynarodowych stacjach wliczając BBC World, CNN, EuroNews, CNBC, Sky News, Bloomberg, Eurosport, Fashion TV oraz E! Entertainment. Dodatkowo spot jest dostępny w ?wersji otwartej?dla lokalnych adaptacji i użycia.
Internetowa wersja spotu jest dostępna na stronie <www.uitp.org/theworldisyourhome>Na życzenie jest również dostępna wersja w wysokiej rozdzielczości, przeznaczonej dla stacji telewizyjnych.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
UITP
Monaco
reklama
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....