TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Radomska Karta Miejska przez Internet
MZDIK RADOM TL, TransInfo - Opublikowano: 06.02.2017 11:54:57
fot. MPK Radom

Korzystanie z imiennej Radomskiej Karty Miejskiej będzie łatwiejsze. Od 3 lutego ruszyła możliwość doładowywania elektronicznej portmonetki lub zakupu biletu przez Internet przy wykorzystaniu płatności elektronicznych. Ułatwi to pasażerom korzystanie z tego nośnika.

Zgodnie z regulaminem doładowania RKM, przed dokonaniem pierwszego doładowania konieczna jest rejestracja w serwisie Doładowanie Karty. W tym celu klient winien wprowadzić do formularza rejestracyjnego numer RKM, hasło, adres swojej poczty elektronicznej i cztery losowo wybrane cyfry numeru PESEL, zaakceptować regulamin, a potem, po otrzymaniu automatycznego maila potwierdzającego rejestrację, kliknąć na zamieszczony w nim odsyłacz w celu aktywowania swojego konta w serwisie. Klient może zrealizować kontrakt lub sprawdzić historię operacji na RKM po zalogowaniu się na indywidualnym koncie. Do zalogowania niezbędne jest wpisanie numeru RKM i hasła podanego przy rejestracji. Jednym doładowaniem można zrealizować zakup jednego biletu okresowego bądź dokonać jednego doładowania elektronicznej portmonetki. Następnie konieczne jest dokonanie usługi przeniesienia, czyli zapisanie na karcie kontraktu zrealizowanego za pomocą serwisu przez kasownik w autobusie, biletomat bądź w naszym punkcie biletowym albo jednym z punktów partnerskich. Warto zwrócić uwagę, że usługa przeniesienia zostanie udostępniona po upływie 24h od chwili zarejestrowania płatności w systemie. Urządzenia elektroniczne muszą bowiem najpierw pobierać aktualne dane, a nie dzieje się to w czasie rzeczywistym. Dlatego MZDiK apeluje do pasażerów o takie planowanie zakupu, by uwzględnić powyższy czas na udostępnienie usługi. Uwaga! Po upływie 7 dni roboczych przeniesienia kontraktów na kartę można dokonać jedynie w punktach firmowych przy ulicy Traugutta 30/30A (pokój 17) lub przy Traugutta 2.

Dotychczas MZDiK wystawił ok. 45 tys. kart. Można je wykorzystywać nie tylko jako nośniki biletów i uprawnień do przejazdów ulgowych lub bezpłatnych w komunikacji miejskiej w Radomiu. RKM zastępuje także karty biblioteczne w Miejskiej Bibliotece Publicznej. Wkrótce będzie można zapłacić nią za wypożyczenie roweru miejskiego.

Wszystkie uwagi dotyczące funkcjonowania doładowywania RKM przez Internet należy zgłaszać bezpośrednio do Działu Taryfowo-Biletowego (ulica Traugutta 30/30A, tel. 48 363-14-50, w. 120 lub 115, e-mail: biletowy@mzdik.pl).

WIĘCEJ
Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Radom
RKM
bilety elektroniczne

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....