TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Przystankowa odnowa w Olsztynie. Słupki i tablice
TransInfo.pl - Opublikowano: 28.05.2019 17:30:10
Przystankowa odnowa w Olsztynie. Słupki i tablice; fot./ UM Olsztyn

W Olsztynie pojawią się nowe słupki przystankowe. Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie szuka firmy, która podjęłaby się zadania polegającego na wykonaniu i dostawie słupków oraz tablic przystankowych w kilku wariantach:

- 17 sztuk tablic informacyjnych z nazwami przystanków (bez montażu) - tablice muszą zawierać nazwę danego przystanku oraz numery linii autobusowych, które się tam zatrzymują. Przed wydrukiem projekt graficzny każdej tablicy będzie uzgodniony z zamawiającym. Tablice mają być oznakowane w dwóch wariantach kolorystycznych: "Strefa City" – 16 tablic w kolorach ciemnozielonym, limonowym i srebrnym oraz "Strefa History" – 1 tablica w kolorach brązowym, beżowym i grafitowym. Tablice przewidziano jako blachę stalową, ocynkowaną.

- 17 sztuk słupków przystankowych wraz z ich montażem (wariant 1) - słupek przystankowy ma być dwustronnie oznakowany. Na szczycie słupka ma znaleźć się oznaczenie przystanku na schemacie węzła komunikacyjnego. Ponadto, słupek ma zawierać znak D -15, nazwę przystanku, numery linii autobusowych, które zatrzymują się na danym przystanku. Całość ma dopełnić stopka właścicielska, czyli wąski element, na którym umieszczony zostanie z prawej strony numer przystanku, a z lewej adres strony internetowej ZDZiT.

- 14 sztuk słupków przystankowych wraz z ich montażem (wariant 2.1) - słupek ma być wykonany tak samo jak w 1 wariancie, z tym że ta opcja zawiera dodatkowo dwustronną tablicę na rozkłady jazdy autobusów. Tablica będzie integralną częścią słupka. Musi być trwale i sztywno przymocowana do słupka oraz być kompatybilna innymi elementami. Rozkłady mają być łatwo wymienne, zabezpieczone przed wandalami.

- 10 sztuk słupków przystankowych wraz z ich montażem (wariant 2.2) - słupek ma być wykonany tak samo jak w wariancie 2.1, przy czym ta opcja zawiera większy rozmiar dwustronnej tablicy na rozkłady jazdy autobusów. Słupek ma być dwustronnie oznakowany.

- 2 sztuk słupków przystankowych wraz z ich montażem (wariant 3.1) - w tym przypadku słupek ma być również wykonany tak samo jak w wariancie 2.1, z tym że ta opcja zawiera dodatkowy moduł pomiędzy nazwą przystanku, a numerami linii oraz inny wymiar elementu oznaczającego numer na schemacie węzła komunikacyjnego (zastosowanie dwóch numerów dla jednego słupka).

- 4 sztuk słupków przystankowych wraz z ich montażem (wariant 4) – zamawiający chce aby słupek wykonano tak samo jak w wariancie 1, z tym że ta opcja zawiera dodatkowy moduł pomiędzy nazwą przystanku a numerami linii.

Nie tylko montaż ale i ...

- demontaż 27 sztuk słupków ze znakiem D-15 wraz z dostarczeniem do siedziby zamawiającego zdemontowanych elementów infrastruktury przystankowej. Wybrany wykonawca ma tak zaplanować demontaż, żeby odbywał się on jednocześnie z montażem nowej infrastruktury przystankowej, co zapewni ciągłość informacji pasażerskiej. W sytuacji, gdy dotrzymanie tego warunku będzie kolidowało z montażem, wykonawca musi to uzgodnić z zamawiającym. Po wykonaniu zlecenia wykonawca będzie miał obowiązek doprowadzić miejsce robót do stanu pierwotnego.

Całe zamówienie ma zostać zrealizowane maksymalnie w ciągu 35 dni od dnia zawarcia umowy.

Ocena ofert

Zamawiający czeka na oferty do dnia 30 maja. ZDZiT Olsztyn przewidział trzy kryteria oceny ofert: cenę (60%), termin realizacji (20%), okres rękojmi i gwarancji (20%).Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
przetarg
przystanek
Olsztyn
ZDZiT Olsztyn

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....