TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Przewozy Regionalne: weekend tanich podróży
WROTA PODLASIA - Opublikowano: 26.05.2015 10:36:37
Przewozy Regionalne: weekend tanich podróży

Z myślą o miłośnikach taniego podróżowania, Przewozy Regionalne wydłużają termin ważności Biletu turystycznego. W długi weekend czerwcowy będzie on ważny przez ponad 4 dni!

Długi weekend czerwcowy to doskonała okazja, by wybrać się na kilkudniowy wyjazd. Korzystając z połączeń Przewozów Regionalnych, można dostać się zarówno nad morze, w góry, na Mazury, Podlasie czy Roztocze. Przewozy ofertę kierują także do lubiących wypoczywać w rytmach miasta: wiosna to dobry czas na wizytę m.in. w Krakowie, Trójmieście, Warszawie, Poznaniu, Lublinie czy w Katowicach. Kupując Bilet turystyczny, można przemieszczać się bez ograniczeń i odwiedzić kilka miejsc! 

Z myślą o miłośnikach tanich podróży Przewozy Regionalne po raz kolejny wydłużyły termin ważności Biletu turystycznego: będzie on ważny już od 3 czerwca (od godz. 18:00) aż do 8 czerwca (do godz. 6:00). W tym czasie jego posiadacz będzie mógł odbyć nieograniczoną liczbę podróży. Dostępnych jest kilka rodzajów Biletu turystycznego: najtańszy (ważny w pociągach REGIO) kosztuje tylko 39 zł. Inne wersje tego karnetu pozwalają za to na korzystanie ze wszystkich połączeń Przewozów Regionalne i innych operatorów. Więcej informacji o tej ofercie można znaleźć na naszej stronie internetowej. Bilety turystyczne można kupić w kasach PR i innych przewoźników kolejowych. Podróżując do Czech i Niemiec, należy pamiętać, że wydłużony termin ważności Biletu turystycznego dotyczy tylko przejazdów w relacjach krajowych.

Pasażerowie korzystający z połączeń dalekobieżnych mogą skorzystać z okazji kupna biletów na stronie biletyregionalne.pl. W wirtualnych "okienkach kasowych" nie ma kolejek, a bilety są znacznie tańsze! Dzięki ofercie Super Bilet, która dostępna jest tylko w sprzedaży internetowej, nawet najdalsze trasy (np. Warszawa - Szczecin) można pokonać za 1 zł! Po zakończeniu sprzedaży biletów za złotówkę, dostępne są bilety po 9, 19, 29 i 39 zł. 

Wszystkie Super Bilety można kupić także w wersjach ulgowych, zatem np. uczniowie i studenci mogą podróżować jeszcze taniej. W internecie można kupować także bilety sprzedawane w ramach innych ofert promocyjnych, np. Ty i raz, dwa, trzy (tańsze przejazdy w kilkuosobowych grupach, np. z rodziną czy znajomymi) oraz Połączenie w Dobrej Cenie (konkurencyjne ceny na wielu trasach regionalnych). Przewozy Regionalne jako pierwszy przewoźnik w Polsce zaoferował swoim klientom bilety na połączenia z przesiadką.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Przewozy Regionalne
promocja
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....