TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Promocja e-podróżnik.pl. Audiobooki!
TransInfo.pl - Opublikowano: 05.10.2016 14:19:44
Audiobookowa promocja e-podróżnik.pl!

Do końca października kupując bilet w portalu e-podróżnik.pl każdy pasażer otrzyma audiobooka gratis. Podróż autobusem czy pociągiem można uprzyjemnić sobie słuchając książek ze specjalnej kolekcji przygotowanej przez portal audioteka.pl. Wśród nich znajduje się bestsellerowa pozycja "Dziewczyna z pociągu", której ekranizacja wchodzi kin 7 października.

Zasady promocji są bardzo proste. Po zakupie dowolnego biletu przez stronę bądź aplikację mobilną e-podróżnik.pl, otrzymamy w e-mailu kod rabatowy uprawniający do pobrania za darmo audiobooka ze specjalnej kolekcji portalu audioteka.pl. Kod należy wpisać na stronie podanej w e-mailu i już po chwili można cieszyć się audiobookiem w swoim telefonie lub na innym urządzeniu mobilnym. W specjalnej kolekcji są trzy bestsellerowe pozycje: "Dziewczyna z pociągu", "Pierwsza na liście", "Gaumardżos! Opowieści z Gruzji". Dodajmy, że takie audiobooki kosztują w Audiotece średnio 33 zł.

Inspiracją dla organizatorów akcji były przeprowadzone w tym roku przez Audiotekę badanie na ogólnopolskiej próbie 1 072 słuchaczy audiobooków. Jedne z najciekawszych wniosków dotyczyły sytuacji, w jakich Polacy słuchają książek. Ponad połowa z osób, które wzięły udział w ankiecie wskazała właśnie na podróż jako na sytuację, w której najczęściej sięgają po audiobooka (55% ankietowanych). Na kolejnych pozycjach znalazły się między innymi kierowanie samochodem (52%), wykonywanie prac domowych (40%) oraz uprawianie sportu (ponad 20%).

Promocja z darmowymi audiobookami trwa od 26.09.2016 r. do 31.10.2016 r, a otrzymane kody można wykorzystać do 2.11.2016 r. Przy zakupie większej liczby biletów za każdym razem otrzymamy kod rabatowy, można więc zebrać wszystkie audiobooki z kolekcji.


Sprawdź też:
e-podróżnik.pl
systemy biletowe

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...