TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Promocja e-podróżnik.pl. Audiobooki!
TransInfo.pl - Opublikowano: 05.10.2016 14:19:44
Audiobookowa promocja e-podróżnik.pl!

Do końca października kupując bilet w portalu e-podróżnik.pl każdy pasażer otrzyma audiobooka gratis. Podróż autobusem czy pociągiem można uprzyjemnić sobie słuchając książek ze specjalnej kolekcji przygotowanej przez portal audioteka.pl. Wśród nich znajduje się bestsellerowa pozycja "Dziewczyna z pociągu", której ekranizacja wchodzi kin 7 października.

Zasady promocji są bardzo proste. Po zakupie dowolnego biletu przez stronę bądź aplikację mobilną e-podróżnik.pl, otrzymamy w e-mailu kod rabatowy uprawniający do pobrania za darmo audiobooka ze specjalnej kolekcji portalu audioteka.pl. Kod należy wpisać na stronie podanej w e-mailu i już po chwili można cieszyć się audiobookiem w swoim telefonie lub na innym urządzeniu mobilnym. W specjalnej kolekcji są trzy bestsellerowe pozycje: "Dziewczyna z pociągu", "Pierwsza na liście", "Gaumardżos! Opowieści z Gruzji". Dodajmy, że takie audiobooki kosztują w Audiotece średnio 33 zł.

Inspiracją dla organizatorów akcji były przeprowadzone w tym roku przez Audiotekę badanie na ogólnopolskiej próbie 1 072 słuchaczy audiobooków. Jedne z najciekawszych wniosków dotyczyły sytuacji, w jakich Polacy słuchają książek. Ponad połowa z osób, które wzięły udział w ankiecie wskazała właśnie na podróż jako na sytuację, w której najczęściej sięgają po audiobooka (55% ankietowanych). Na kolejnych pozycjach znalazły się między innymi kierowanie samochodem (52%), wykonywanie prac domowych (40%) oraz uprawianie sportu (ponad 20%).

Promocja z darmowymi audiobookami trwa od 26.09.2016 r. do 31.10.2016 r, a otrzymane kody można wykorzystać do 2.11.2016 r. Przy zakupie większej liczby biletów za każdym razem otrzymamy kod rabatowy, można więc zebrać wszystkie audiobooki z kolekcji.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
e-podróżnik.pl
systemy biletowe
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2018 W 2018 skończymy 18 lat!.Nasz portal działa od 2001 roku. Początkowo pod nazwą InfoBus.pl, obejmując tylko tematykę autobusową. Jednak wraz ze wzrostem...