TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Prawie rok z Kartą Mieszkańca Gdańska
TransInfo.pl - Opublikowano: 17.10.2018 13:56:41
Prawie rok z Kartą Mieszkańca Gdańska (foto: gdansk.pl)

Niebawem upłynie rok funkcjonowania Gdańskiej Karty Mieszańca. W tym czasie karty odebrało ponad 155 tys. mieszkańców.

Od lipca dzieci i młodzież posiadający kartę mogą korzystać z bezpłatnych przejazdów komunikacją miejską. Korzysta z tego już 90% z 64 tys. młodych osób. Wśród wielu funkcjonalności karty są darmowe wstępy do instytucji, rabaty na usługi, a także możliwość integracji karty z innymi miejskimi ofertami. W najbliższych dniach pojawi się możliwość zamiany plastikowej karty na aplikację w telefonie. I nie jest to koniec nowości.

- W Gdańsku żyje się coraz lepiej. A karta mieszkańca jest wyrazem silnego patriotyzmu lokalnego. Cieszę się, że tak wielu gdańszczan i gdańszczanek ma i aktywnie korzysta ze swojej karty. A teraz korzystanie z karty jest jeszcze prostsze dzięki aplikacji mobilnej – podkreślał prezydent Adamowicz.

Od momentu wprowadzenia Gdańskiej Karty Mieszkańca w listopadzie 2017 roku, bardzo wiele się zmieniło. Karta stała się jeszcze praktyczniejszym, a co za tym idzie bardziej popularnym produktem. Obecnie posiada ją już ponad 155.000 mieszkańców, czyli 1/3 uprawnionych! Jako ciekawostkę można podać, że najwięcej osób zarejestrowanych w systemie mieszka na Chełmie, Ujeścisku-Łostowicach oraz w Pieckach-Migowie.

Stopniowo Karta zyskiwała nowe funkcjonalności. Największą popularnością cieszą się bezpłatne przejazdy komunikacją miejską w naszym mieście, które przysługują dzieciom i młodzieży przy okazywaniu GKM. Wystarczy wspomnieć, że z tej opcji korzysta aż 90% uprawnionych, czyli już ponad 55.000 osób! Ale nie tylko młodzież korzysta z benefitów Karty. Całe rodziny już cieszą się bezpłatnymi wejściami i rabatami. Nie zapomniano także o seniorach, którzy mogą korzystać z wejściówek na gdańskie pływalnie w promocyjnej cenie 5 złotych.

Korzystanie z Karty Mieszkańca będzie jeszcze prostsze. Od 18 października aplikacja mobilna będzie dostępna dla użytkowników systemu Android. Na przełomie października i listopada dostępna będzie również na system IOS. Dzięki aplikacji na urządzenia mobilne będzie można zostawić plastikową kartę w domu.

Warto dodać, że posiadacze Karty otrzymują regularne informacje drogą e-mail, z najnowszymi ofertami i funkcjonalnościami GKM. Wszystkie informacje można także znaleźć na oficjalnej stronie projektu czyli www.jestemzgdanska.pl gdzie można również zakupić Kartę.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Gdańsk
  • Krzysztof Kantor – 17.10.2018

    Rozumiem ze kierowca tez jeździ jaki wolontariusz w autobusie ??

Dyskutuj pod tym artykułem bezpośrednio na !

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....