TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Podhale zintegrowane dzięki MKA
- Opublikowano: 24.12.2018 14:53:26
Podhale zintegrowane dzięki MKA (foto: UMWM)

Kilka dni temu, tuż po Nowym Targu, do systemu Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej wprowadzono ofertę Komunikacji Miejskiej w Zakopanem.

Dzięki wdrożeniu projektu mieszkańcy i turyści odwiedzający Podhale mogą bez problemu kupić bilety jednorazowe oraz okresowe za pośrednictwem aplikacji mobilnej iMKA oraz bezpośrednio w jednym z 5 automatów biletowych znajdujących się na terenie tych miast.

Do Systemu Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej dołączają kolejne miasta. Po Krakowie, Tarnowie i Nowym Targu – czas na Zakopane. Jest to doskonała wiadomość dla wszystkich podróżujących komunikacją zbiorową, którzy korzystając z systemu MKA oraz aplikacji mobilnej iMKA mogą w błyskawiczny sposób kupić bilet nie tylko na pociąg, ale także komunikację miejską. Warto dodać, że na tym nie poprzestajemy. Niebawem, na początku stycznia, do systemu zostanie włączona także Wieliczka – mówi wicemarszałek województwa małopolskiego Łukasz Smółka.

Wśród dostępnych w ofercie KMZ biletów podróżni mogą znaleźć te jednorazowe – 40-minutowe, czasowe – 7-dniowe, a także miesięczne. Aktualnie trwają prace nad dostosowaniem karty MKA do zapisu biletu okresowego Komunikacji Miejskiej w Zakopanem oraz w Nowym Targu.

Już wkrótce, podobnie jak w Nowym Targu, także w Zakopanem zostanie otwarty Punkt Obsługi Klienta MKA. To właśnie w tych miejscach będzie można wyrobić kartę MKA oraz zakupić niezbędne bilety. W tej chwili można to zrobić w jednym z pięciu automatów zlokalizowanych na terenie każdego miast oraz przy użyciu wygodnej aplikacji iMKA, która pozwala na bezpłatne zamówienie karty MKA.

Warto przypomnieć, że w kwietniu br. została uruchomiona Podhalańska Kolej Regionalna. Podróżni korzystający z pociągów mogą zatem w systemie MKA kupować bilety kolejowe (jednorazowe oraz okresowe), które uprawniają też do poruszania się Komunikacją Miejską w Nowym Targu lub/i w Zakopanem.

Przypomnijmy, że na terenie całej Małopolski mieszkańcy i turyści odwiedzający region mają do dyspozycji 138 automatów MKA z czego 68 zostało zamontowanych w nowoczesnych pociągach należących do województwa. W użyciu jest także 360 terminali kontroli.

Z miesiąca na miesiąc zwiększa się także liczba użytkowników Małopolskiej Karty Aglomeracyjnej. Do dziś w systemie zarejestrowało się aż 23 tys. osób. Prawie 90% z nich korzysta z aplikacji mobilnej, a niewiele ponad 10% wybrało tradycyjną kartę MKA.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Zakopane
MKA
Małopolska

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....