TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

Piaseczno wprowadza zmiany w komunikacji
TransInfo.pl - Opublikowano: 10.01.2020 09:30:24
Piaseczno wprowadza zmiany w komunikacji

Po 3 miesiącach funkcjonowania linii P na terenie Piaseczna wprowadzone zostaną zmiany na linii P-1.

Takie samo oznaczenie linii P-1 dla kursów jadących zarówno w kierunku ul. Jarząbka jak i w kierunku ul. Wojska Polskiego było dla pasażerów niezrozumiałe. W związku z tym wprowadzone zostaną różne oznaczenia dla autobusów jadących w innych kierunkach. I tak autobus na trasie PKP – Jarząbka – Okulickiego – Puławska – PKP będzie miał oznaczenie P-1.

Autobus jadący trasą w odwrotnym kierunku będzie miał oznaczenie P-3. Zmieniona zostaje też jego trasa. Aby uniknąć przestojów w godzinach szczytu na ul. Sienkiewicza i Wojska Polskiego, autobus nie będzie wyjeżdżał na ul. Sienkiewicza, tylko pojedzie ul. Dworcową w kierunku Nadarzyńskiej, dalej ul. Nadarzyńską do ul. Sierakowskiego, ul. Warszawską, i dalej ulicami Puławską, Kusocińskiego, Wojska Polskiego, Okulickiego, Jarząbka, Żytnią, Nadarzyńską i Dworcową wróci do PKP Piaseczno. Pasażerowie uzyskają dostęp do centrum Piaseczna (przystanek Urząd Miasta 02), przesiadka do autobusów 709 będzie możliwa na przystanku Kusocińskiego 02 i ewentualnie w obszarze ul. Puławskiej.

Z jednej strony wydłużony będzie nieco przejazd w stosunku do obecnej trasy, jednak linia ominie ul. Sienkiewicza i Wojska Polskiego a pasażerowie zyskają połączenie ze wschodnią częścią centrum miasta.

W związku z wprowadzeniem z dniem 15.12.2019 r. nowego rozkłady jazdy pociągów Kolei Mazowieckich, zmienione zostają rozkłady jazdy autobusów P-1 iP-3. Rozkład jazdy autobusów jest lepiej dopasowany zarówno do odjazdów jak i przyjazdów pociągów. Nowy rozkład bierze też pod uwagę dłuższe czasy przejazdów w porannym i popołudniowym szczycie komunikacyjnym. Oznacza to mniejszą częstotliwość kursowania autobusów, ale pozwoli na utrzymanie punktualności.

Na przystankach autobusowych pojawią się informacje o odjazdach autobusów i dodatkowo o godzinach przyjazdu na PKP Piaseczno. Ponieważ do centrum Piaseczna oraz do PKP można dojechać zarówno linią P-1 i P-3, informacja na przystanku uwzględniać będzie odjazdy z przystanku po drugiej stronie ulicy.

Powyższe zmiany zostaną wprowadzone 11.01.2020 r.

ZTM Warszawa wkrótce zmodyfikuje też trasy i rozkłady jazdy na liniach L13 i L24. Po zakończeniu budowy rond w Jazgarzewie i Gołkowie autobusy linii L13 powrócą na swoją starą trasę ulicami Główną w Jazgarzewie i dalej ul. Pułku IV Ułanów i ul. Pod Bateriami do Piaseczna. Linia L24 w kierunku PKP Piaseczno pojedzie z ul. Chyliczkowskiej w ul. Puławską i dalej ul. Kościuszki ul. Gerbera, ul. Sienkiewicza i ul. Dworcową do dworca PKP. Z dworca PKP L24 pojedzie ul. Sienkiewicza, Kościuszki, Kilińskiego, Sierakowskiego i dalej ul. Chyliczkowską zgodnie z obecną trasą.Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na
Sprawdź też:
Piaseczno
linia

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....