TransInfo

InfoBus

InfoRail

InfoTram

InfoBike

InfoAir

InfoShip

  • Start
  • rejestracja
Konto użytkownika
Aby korzystać z konta użytkownika musisz się najpierw zalogować.
Jeśli nie posiadasz jeszcze swojego konta - zarejestruj sie już teraz!

Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe


Minimum jedna opcja musi być wybrana
turystyczne


organizator, pośrednik
Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o przewoźniku
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Informacja dostępna dla wszystkich użytkowników systemu|Dane szczegółowe

Kontakt dostępny dla wszystkich użytkowników systemuProfile społecznościowe
Informacje o biurze podróży
Załącz dokumenty
Opis jak co działa

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe daneProfile społecznościoweDodatkowe informacje o użytkowniku

Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


WYCZYŚĆ FORMULARZ
ZATWIERDŹ
Podstawowe dane


Zamawiam darmowy newsletter


Oświadczam iż zapoznałem się regulaminem serwisu


ZATWIERDŹ

Dziękujemy za rejestrację

Wiadomość z potwierdzeniem oraz szczegółami została wysłana na adres e-mail podany przy wypełnianiu zlecenia.


ZAREJESTRUJ SIĘ

InfoShip

InfoBus

PEKA zastąpi KOMkartę
ZTM POZNAŃ - Opublikowano: 16.04.2013 09:31:03
PEKA zastąpi KOMkartę

Za miesiąc, 15 maja 2013 r., rozpocznie się w Poznaniu proces wprowadzania nowych biletów okresowych komunikacji miejskiej - karty PEKA (Poznańska Elektroniczna Karta Aglomeracyjna) zastąpią dotychczasowe KOMkarty. ZTM Poznań zachęca mieszkańców miasta i aglomeracji poznańskiej do składania wniosków o kartę PEKA już teraz. To pozwoli uniknąć kolejek i kłopotów z doładowaniem biletów po 15 maja br. W pierwszej kolejności wnioski o kartę PEKA powinny złożyć osoby zainteresowane biletami 6-, 9-, 10-, 12-miesięcznymi. Od 15 maja 2013 r. bilety takie sprzedawane będą wyłącznie na karty PEKA, nie będzie możliwości doładowania KOMkarty. Kolejnym etapem będzie wymiana kart z biletami 3-miesięcznymi. Od 15 czerwca 2013 r. bilety 3-miesięczne sprzedawane będą wyłącznie na karty PEKA. Wymiana nie dotyczy osób posługujących się Elektroniczną Legitymacją Studencką i i KOMkart dla dzieci poniżej 13. roku życia. Wniosek o kartę PEKA można złożyć przez Internet www.peka.poznan.pl lub w jednym z Punktów Sprzedaży Biletów Zarządu Transportu Miejskiego. Pierwszą kartę PEKA każdy otrzyma za darmo, a oddając nieuszkodzoną KOMkartę dostanie zwrot wpłaconej za nią kaucji.

W ramach przygotowań do tego strategicznej zmiany w poznańskiej komunikacji. ZTM uruchomiło 15 kwietnia br. informatyczne „serce”całego systemu, czyli skomplikowaną infrastrukturę informatyczną pozwalającą na obsługę danych i personalizację kart PEKA. Najbliższe miesiące będą czasem intensywnych testów i weryfikacji prawidłowości działania sukcesywnie dostarczanych elementów systemu PEKA oraz wdrażania kolejnych funkcji. Pełne wdrożenie systemu PEKA, który pasażerom da wiele korzyści, a jednocześnie pozwoli efektywniej zarządzać komunikacją miejską, zaplanowano na początek przyszłego roku.


Spodobał Ci się ten artykuł? To polub nas na

Sprawdź też:
ZTM Poznań
karta miejska
Zapraszamy do dyskusji także na naszym profilu ! W jednym miejscu wszystkie środki transportu publicznego!

Dodaj komentarz

Aby móc dodawać komentarze należy się zalogować
Portal TransInfo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Mechanizm komentowania służy merytorycznej dyskusji dotyczącej informacji oraz materiałów umieszczanych w Portalu TransInfo.pl. Pragnąc przestrzegać obowiązującego prawa oraz zachować merytoryczny charakter dyskusji informujemy, że komentarze pozamerytoryczne, obraźliwe, utrzymane w tonie lekceważącym osoby trzecie lub zawierające jednoznaczne oskarżenia wobec tych osób będą usuwane. InfoBus zastrzega również sobie prawo redakcji bądź skrótów pojawiających się na portalu opinii.

Twój planner podróży


Z:
DO:
DATA
ODJAZDU
CZAS
ODJAZDU

SZUKAJ
Newsletter

Firma "JMK analizy rynku transportowego" oferuje na bieżąco aktualizowaną informację przetargową w zakresie dostaw taboru szynowego, autobusowego oraz obsługi linii komunikacyjnych. Wykup dostęp on-line!
Aktualizowane co miesiąc raporty na temat liczby zarejestrowanych nowych oraz używanych autobusów w Polsce to kompendium wiedzy na temat tego segmentu gospodarki. Analizy zawierają m.in. szczegółowe...
Sprawdź nasz nowy cennik reklamowy na rok 2019 Nasz portal działa w branży transportu publicznego od 2001 roku. Początkowo - tylko pod nazwą InfoBus.pl - obejmował tylko tematykę autobusową....